Блокнот - це поліграфічний виріб, призначений для запису коротких заміток. Завдяки невеликим розмірам, його можна брати з собою, переносити в папці або сумці, він займає небагато місце.

Друкарня Артіль пропонує послуги друку блокнотів з логотипом компанії - це своєрідна реклама, що підвищує впізнаваність бренду. Така продукція також може використовуватися в якості корпоративних подарунків.

Хоча ці вироби і характеризуються невеликими розмірами, ми можемо здійснити друк фірмових блокнотів форматом до А2. Однак найпопулярніші формати для цієї поліграфії: А6, А5 і А4.

Що можна друкувати на блокнотах

 

Ми виконаємо друк блокнотів на замовлення в Одесі для самих різних цілей. Можна просто красиво оформити обкладинку вироба, підібравши ексклюзивний дизайн. Але набагато частіше до нас звертаються, щоб нанести логотип, назву компанії, або прорекламувати будь-яку продукцію, послугу. Для цих цілей краще всього підходить обкладинка, яка зазвичай виконується з більш щільного і твердого матеріалу, ніж сторінки.

На палітурці можна вказати номер телефону фірми, юридичну адресу, сферу діяльності, основні переваги та іншу важливу інформацію, здатну зацікавити потенційного клієнта. Крім обкладинки, друк може здійснюватися і на сторінках. Наприклад, логотип можна розмістити в кутку кожного аркуша.

Різновиди блокнотів

 

Залежно від розміру листів, блокноти поділяють на такі формати: А7, А6, А5, А4, А2. Листи кріпляться різними способами, тому виконується ще одна класифікація цих поліграфічних виробів:

 • На пружину - найпростіший спосіб, листи можуть розгортатися на 360 градусів і легко відриватися.
 • На клею - сторінки приклеюються до корінця, теж можуть легко відриватися.
 • На скріпку - таким способом кріпиться мала кількість сторінок. Через простоту виробництва і не найвищої якості, такі вироби можна виробляти недорого в стислі терміни.

Також ці вироби поділяються на два типи в залежності від орієнтації сторінок - горизонтальні і вертикальні.

Методи друку блокнотів


Ми використовуємо три технології:

 • Цифрова - використовується при виготовленні невеликих тиражів.
 • Офсетна - застосовується для виробництва великих тиражів. Чим більше примірників в замовленні, тим дешевше обійдеться кожна одиниця продукції.
 • Трафаретна - дозволяє наносити зображення на пластикові, пофарбовані обкладинки.

Процес друку включає наступні етапи:

 1. Розробка дизайну, або використання дизайну замовника.
 2. Підбір паперу, матеріалу обкладинки і кріплення.
 3. Узгодження зовнішнього вигляду з клієнтом.
 4. Нанесення зображення на обкладинці, сторінках.
 5. Скріплення листів.
 6. Постдрукарня обробка.

Ексклюзивна обробка блокнотів


Ексклюзивний вид блокноту може надати постдрукарня обробка, яка також відповідає за зручність і довговічність виробу. Так, глянцева поверхня здатна поліпшити зовнішній вигляд, а також захистити обкладинку від зовнішніх впливів. На обкладинках темних тонів можливий друк білим кольором. За допомогою тиснення логотипи, написи і зображення набувають об'ємну форму. Нумерація дозволяє нанести порядковий номер на кожну сторінку.

 

Терміни і вартість друку на блокнотах


Ціна виготовлення цих поліграфічних виробів залежить від багатьох факторів: загальний тираж, необхідність в розробці дизайну, вид постдрукарної обробки, який використовується матеріал, технологія та ін. Також можливий швидкий друк в той же день, коли клієнт звернувся із замовленням. Щоб максимально дешево роздрукувати блокноти, необхідно мати власний дизайн, вибрати найбільш доступну технологію виготовлення, а також замовити дуже великий тираж.

Переваги друку в друкарні Артіль


Вже понад 20.000 постійних клієнтів вважають за кращу нашу друкарню через наступні переваги:

Великий вибір паперу, кріплень, способів обробки блокнотів
Широкий асортимент обладнання
Висока якість виробництва
Короткі терміни виконання замовлення
Можливість оформлення заявки онлайн і доставка продукції клієнту

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.