Брошура - містить коротку текстову інформацію про продукт, компанію, послуги, а також графічний контент: фотографії, схеми, креслення тощо. Маючи маленькі розміри, така реклама може поміститися в кишені, гаманці, сумочки, що спрощує поширення такої реклами.

Друкарня «Артіль» надає послуги друку брошур - як невеликих книжечок.

Види брошур

Залежно від конструкційних особливостей, в нашій друкарні ви можете замовити друк брошур наступних видів:

 • У м'якій палітурці - використовуються в інформаційних, рекламних та ознайомчо-ділових цілях. Маючи гнучку обкладинку, такі вироби відрізняються зручністю зберігання.
 • На пружині - застосовуються в тих же сферах, що і попередній вид. Така поліграфія має кілька переваг: ефектний зовнішній вигляд, зручність перегортання сторінок, підвищена зносостійкість.
 • На скобі - найпростіший і найдоступніший вид. Може використовуватися в рекламних і корпоративних цілях. Головна перевага - зручність виробництва, і як наслідок, зниження вартості.

Методи створення брошур

 
Для виготовлення рекламних брошур ми використовуємо два найбільш ефективних та економічно доцільних методу друку: цифровий та офсетний. Вибір способу друку залежить від тиражу, необхідної якості, матеріалу і деяких інших параметрів. Кожен з методів має свої особливості і переваги.

Цифровий друк використовується в тих випадках, коли потрібно виготовити невелику кількість однакових брошур (100-1000 примірників). Даний метод не вимагає тривалої підготовки, тому ми зможемо оперативно роздрукувати все замовлення. Отриманий таким способом поліграфічний виріб характеризується чіткістю, насиченістю і яскравістю зображень.

Офсетний друк, на відміну від попереднього методу, призначений для створення великих тиражів. Потрібно тривале налаштування обладнання, однак при великих партіях замовлення офсетний друк виявиться швидше, ніж цифровий. Також даний вид виготовлення брошур економічно вигідніше, знову ж таки, якщо замовляти великі партії.

Устаткування для виробництва брошур


У розпорядженні друкарні «Артіль» знаходиться великий асортимент сучасного обладнання, що дозволяє створювати найрізноманітніші поліграфічні вироби високої якості за короткий проміжок часу. В наявності є широкоформатні машини для офсетного і цифрового друку, обладнання для ламінування, фальцювання, тиснення і інших операцій, необхідних для виготовлення брошур.

Який папір використовується для виготовлення брошур?


Друк брошур відбувається на двох сторонах аркуша, ми використовуємо крейдований папір, щільністю не менше 115 г / кв.м. Для сторінок підбирається папір, що володіє високою гнучкістю, а для обкладинки - більш щільний матеріал. Однак характеристики паперу можуть і відрізнятися, в залежності від розмірів виробу і кількості сторінок. Наприклад, книжечки з 4 листами можуть виготовлятися з паперу щільністю 200-300 г / кв.м. Щоб надати виробу ексклюзивний дизайн, ми використовуємо додаткові матеріали - фольгу, плівку, вибірковий УФ лак і ін.

Вартість друку брошур

 
Ціна друку брошур залежить від наступних факторів:

 • Тираж - чим більше примірників, тим менше вартість кожного з них
 • Метод друку
 • Спосіб скріплення аркушів
 • Тип обкладинки
 • Необхідність розробки унікального дизайну
 • Види постдрукарної обробки

Терміни виготовлення продукції


Для кожного замовлення терміни виготовлення обговорюються окремо, на швидкість роботи впливає багато факторів. Брошури тиражем 100-500 екземплярів, кріплення скобами будуть випущені швидше, ніж кілька тисяч 40-сторінкових примірників з унікальним дизайном і кріпленням на пружинах. У друкарні «Артіль» ви можете скористатися послугою термінового друку, якщо продукція вам потрібна якомога швидше.

Наші переваги

Працюючи більше 20 років на ринку поліграфічних послуг, ми володіємо величезним досвідом в цій сфері. Великий виробничий цех з різноманітними друкованими верстатами дозволяє максимально швидко реалізовувати будь-які тиражі продукції, а також виконувати найскладніші проекти. За час роботи ми сформували базу більш ніж з 20 тисяч постійних клієнтів - це яскраве підтвердження нашого професіоналізму та високої якості послуг.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.