Фотошпалери - це один з найефективніших і простих способів декорування стін в будь-якій кімнаті або приміщенні. На фотошпалерах можуть друкуватися будь-які зображення, починаючи від красивих пейзажів, закінчуючи фантастичними персонажами. Даний тип поліграфії використовується не тільки для прикраси інтер'єрів, але може також виконувати рекламну функцію.

Основа для виготовлення фотошпалер

При виготовленні фотошпалер на замовлення в якості основи може використовуватися спеціальний папір або спеціальні шпалери. Застосування паперу дозволяє знизити вартість фотошпалер, але знижує їх термін служби. Шпалери зі спеціальною фактурою мають високу щільність, тому вони більш стійкий до зовнішніх впливів.

Методи і процес виготовлення

Для друку на шпалерах використовується латексна друк, яка є абсолютно екологічною і не має запаху, а якість друку чудова. Шпалери друкуються на флагманських широкоформатних принтерах HP Latex.

Процес виробництва включає наступні етапи:

1 Прийом і обробка заявки від клієнта

2 Розробка дизайну, або використання готового макету замовника

3 Друк на принтері

4 Доставка продукції замовнику

Переваги співпраці з друкарнею Артіль
 

Компанія Артіль виконати друк під замовлення фотошпалер швидко і якісно. Поєднання цих переваг досягається завдяки наявності широкої виробничої бази, великому досвіду співробітників і автоматизації багатьох процесів. Компанія Артіль працює на ринку поліграфічних послуг протягом більше 20 років, і за цей час зарекомендувала себе, як надійна і універсальна друкарня.

Терміни та вартість
 

Друкарня Артіль виконає друк фотошпалер в Одесі. Ціна буде найбільш доступною при великому замовленні на папері. Якщо створювати шпалери з вінілу, то ціна стане дорожче. Можлива термінова друк в день звернення клієнта.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.