Акрил або органічне скло конструктивно міцний, гнучкий, легкий і практичний матеріал. Відрізняється елегантною фактурою, пропускає сонячні промені, стійкий до перепадів температур і впливу вологи. Друк на акрилі дозволяє отримати чітке і глибоке зображення, що вирішує стильові завдання в гармонізації простору і дає широкі оформлювальні можливості.

Області застосування

Великий спектр переваг дозволяє використовувати УФ-друк на органічному склі у багатьох областях:

  • для оформлення приміщень і елементів інтер'єру;
  • при декоруванні фасадів меблів і шаф-купе;
  • друку фотографій, абстракцій, зображень;
  • в створенні панно з підсвічуванням і зовнішньої реклами;
  • для виробництва сувенірної продукції, POS-матеріалів, поліграфії.

УФ-друк на акрилі незамінна для створення стильних вивісок, офісних табличок і логотипів. У рекламній індустрії технологія забезпечує впізнаваність світлових коробів, а також інформативність стендів.

Методи друку на акрилі
 

На сьогоднішній день друк під замовлення на органічному склі виконується двома способами.

1 Метод накатки. Зображення наноситься на плівку, піддається ламінації і накочуванням на скло. Технологія дає можливість створення глянсової поверхні і декорування країв.

2 Пряма УФ-друк на увазі нанесення чорнила безпосередньо на поверхню виробу. Фарби не розтікаються і не проникають всередину підстави, а миттєво тверднуть під впливом ультрафіолетового світла.

Винятковими особливостями прямого друку є демократична вартість робіт і точна передача палітри кольорів. Готові зображення відрізняються фотографічною якістю, реалістичністю, деталізацією і прекрасної читаністю.

Переваги друкарні Артіль
 

Працюємо більше 10 років і займаємо провідні позиції на ринку поліграфічних послуг України. Друкарня оснащена передовим обладнанням і здійснює повний цикл виробництва, аж до упаковки і доставки готової продукції в будь-яку точку України. гарантуємо:

Друк будь-яких нестандартних розмірів
Дотримання договірних зобов'язань і точні терміни виконання замовлення
Висока продуктивність
Оптимальне поєднання ціна/якість

Незаперечною перевагою є гнучка фінансова політика - завжди діють акції, знижки, бонусні програми.

Терміни і вартість друку на акрилі
 

Друк на акрилі під замовлення - оригінальний і оперативний спосіб створення дизайнерських продуктів з унікальною візуалізацією. Завдяки високій якості і низькій собівартості фотодрук на скляній основі сьогодні доступна всім.

Терміни виконання замовлення визначаються його обсягом, технологічною складністю і побажань клієнта. Фахівці друкарні Артіль врахують всі нюанси і знайдуть креативне рішення поставлених завдань. Кожен замовник може розраховувати на персональний підхід, гнучкі тарифи, докладні консультації і рекомендації професіоналів.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.