За допомогою етикетки покупець здатний оцінити склад і якість рідини, що міститься в пляшці. Інформативна, яскрава і якісна етикетка здатна підвищити попит на реалізовані напої, а значить,
і збільшити прибуток. Друкарня Артіль виконає друк етикеток на пляшки будь-яких форматів
і видів.

Пляшкові наклейки, які ми випускаємо, виконують відразу кілька функцій.
По-перше, вони покращують дизайн тари, роблячи її більш привабливою. По-друге, стікер може виконувати і рекламну функцію, описуючи переваги напою. Крім того, бирка містить важливу
для покупця інформацію - склад, термін придатності, найменування та ін. Наявність штрих-коду допоможе співробітникам магазину проводити інвентаризацію.

Види етикеток
 

Виготовлення етикеток на пляшки відбувається за допомогою різних матеріалів. Найчастіше - це папір, яка дуже доступна і проста в обробці. Також використовуються самоклеючі плівки на основі поліефіру, які мають відмінні захисні властивості. Фольга - ще один матеріал, який використовується при виробництві етикеток, бірок і ярликів.

Залежно від місця розташування на пляшці, дана поліграфія підрозділяється на кілька видів:

1 Фронтальна - основна етикетка, наклеюється на фронтальну частину пляшки.

2 Плечова - наклейка поміщається над головною маркуванням.

3 Кольеретка - клеїться навколо горлечка.

4 контретикетці - розташована на протилежному боці від фронтальної, містить інформацію про склад, калоріях, характеристиках напою.

Методи виготовлення
 

Друк на замовлення поліграфічних виробів в Одесі відбувається кількома способами. Для етикеток на пляшки найкраще підходить офсетний друк і флексографія. Флексографія є технологією нанесення швидко висихають рідких фарб на гнучких матеріалах із застосуванням еластичних друкарських форм. Офсетний метод передбачає нанесення зображення через проміжний офсетний циліндр. Такий спосіб використовується при необхідності виробництва великих тиражів.

Процес друку починається з розробки унікального дизайну. Після цього випускається пробний зразок, і після узгодження з клієнтом починається випуск всього тиражу.
Для поліпшення естетичних характеристик продукції використовуються постдрукові методи обробки: тиснення фольгою, ламінування, конгрев, пантон друк та ін.

Вартість
 

На ціну виготовлення етикеток впливає багато факторів: обсяг партії, розміри, спосіб друку, види постпечатной обробки, терміновість. Якщо ви замовляєте строкову друк
в Україні, вартість може бути злегка вище. Однак завдяки великим виробничим потужностям, наявності сучасного обладнання і злагодженій роботі всього колективу, ми випускаємо наклейки порівняно недорого. Терміни виготовлення починаються
від одного робочого дня.

Головними перевагами друкарні Артіль є якість, індивідуальний підхід до кожного клієнта, великий асортимент послуг, висока швидкість друку і дотримання всіх зобов'язань перед замовником. Ми роздрукуємо дешево будь-які види поліграфічних виробів в найстисліші терміни.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.