Друкарня Артіль виконає друк на сумках з бавовни, бязі, ПВХ, спанбонду і багатьох інших матеріалів. Використання спеціальної стійкої фарби гарантує, що сумка не вицвітає і не втратить свій початковий вигляд навіть після тривалої експлуатації.

Переваги друку на сумках

Друк на еко сумках виконується в якості маркетингового інструменту. Такі речі можуть використовуватися на презентаціях, виставках, під час промо-акцій. Бюджетні варіанти сумок роздаються безкоштовно відвідувачам заходів. Вартість їх виробництва повністю окупається за рахунок ненав'язливої ​​реклами - люди неодноразово будуть використовувати таку сумку, якщо їх влаштує дизайн і якість.

На сумках можна наносити зображення самого різного характеру - починаючи від логотипів компаній, закінчуючи фотографіями рекламованого товару. Ця сувенірна продукція може бути використана в якості подарунка для клієнтів і партнерів.

На які сумки можна наносити друк
 

В Одесі ви можете замовити друк на сумках, виготовлених з таких матеріалів:

  • Еко-текстиль;
  • Натуральні тканини - бавовна, льон;
  • Натуральна шкіра;
  • Штучна шкіра;
  • Плівкові матеріали.

Залежно від матеріалу буде відрізнятися і технологія виробництва. Термотрансфер - одна з найдоступніших методик, яка полягає в перенесенні зображення за допомогою проміжного носія. Малюнок переноситься майже миттєво, що дозволяє виконати друк не тільки дешево, але і швидко.

Шовкографія - ще один спосіб, який ми використовуємо для друку на сумках в Україні. Дана технологія зазвичай використовується для нанесення малюнків на світлі тканини. У випадку з темними поверхнями, на них попередньо наноситься світла підкладка.

Цифровий друк теж обійдеться клієнтові недорого, тому що вона проводиться безпосередньо на матеріал, без використання проміжних носіїв. Процес виконується на цифрових струменевих принтерах. Забезпечується висока якість передачі кольорів і стійкість фарби.

Види друку
 

Наша друкарня друкує дані на бавовняних сумках декількох видів: кольорова (виглядає дуже яскраво і помітно), чорно-біла (недорога, але практична), друк формату А4, друк логотипів брендів і компаній. Мета нанесення зображень, логотипів і текстів може бути різна: реклама продукту, створення корпоративного стилю, привернення уваги, поліпшення зовнішнього вигляду виробу.
 

Вартість і терміни виробництва
 

Ціна послуги друку на сумках залежить від матеріалу. На деяких матеріалах друкувати простіше, на інших складніше. Відповідно, вибираються різні технології для нанесення зображення. Також не остання роль у формуванні вартості відведена складності малюнка, його площі, кількості квітів. Можливо, буде потрібно постпечатная обробка, що також позначиться на кінцевій ціні послуги. Терміни виконання робіт - від одного дня.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.