Скляні перегородки, столики, двері і рекламні щити виглядають повітряно, але безлико. Для створення стильного образу друкарня Артіль рекомендує друк на склі УФ-твердне фарбами. Технологія дозволяє втілити сміливі дизайнерські рішення, відкриває широкі можливості в створенні унікальних інтер'єрів і такою, що запам'ятовується, оригінальною реклами.

Методи друку на склі

Виділяють три основних технології нанесення малюнка на скляну основу:

 • Пряма, принтерна УФ-друк на увазі підготовку поверхні праймерами, з подальшим нанесенням декору і закріпленням результату ультрафіолетовими лампами.
 • Плівковий метод, коли плівку з малюнком фіксують на скляну основу полімерним клеєм.
 • Триплекс-технологія передбачає розміщення декорованого матеріалу між двома шарами скла.

Всі способи поліграфії мають свої переваги і недоліки, проте УФ-друк - об'єктивно краща методика для втілення креативних дизайнерських ідей.

Особливості процесу
 

УФ-друк на склі трудомістка технологія, що вимагає спеціальних навичок, обладнання та часу. Складність обумовлена ​​властивостями матеріалу: твердістю, високою щільністю, великою вагою, крихкістю і прозорістю.

В процесі роботи на скло наноситься малюнок спеціальним чорнилом, що володіють підвищеною стійкістю і праймери, які забезпечують адгезію поверхні з пігментом. Під впливом ультрафіолетового випромінювання відбувається полімеризація фарби. Візерунки та логотипи залишаються яскравими протягом трьох-п'яти років. Чи не схильні до вигоряння на сонці, стійкі до механічних пошкоджень, впливу побутової хімії.

Області застосування і переваги технології
 

Основою для нанесення малюнка може стати будь-яке скло: гладке, рельєфне, дзеркальне, акрилове. Фотодрук на склі дозволяє реалістично відобразити природні фактури, складні зображення і активно використовується в наступних випадках:

 • для нанесення логотипів;
 • у виробництві меблів і предметів інтер'єру;
 • при виготовленні рекламних конструкцій, вивісок, оголошень;
 • для декорування шаф-купе, полиць зі скла, меблів, стель, душових перегородок, стелажів, стінових панелей, кухонних фартухів;
 • у виробництві сувенірної продукції.

Використовуємо якісні витратні матеріали та гарантуємо високу швидкість виробництва. Серед переваг технології: довговічність, екологічність, можливість створення складних малюнків з градієнтним колірним переходом, чітке зображення, яке після полімеризації не схильне до змазування і розтікання.

Вартість фотодруку на склі
 

Вартість друку на склі залежить від застосовуваних матеріалів, площі і розмірів робочої поверхні, дозволу зображення. Крім, цього ціна включає обсяг постпечатной обробки, створення ескізів, установку кріплень і підсвічування.

Фахівці компанії в гранично стислі терміни допоможуть визначитися з усіма нюансами і запропонують оптимальне рішення з урахуванням переваг і фінансових можливостей замовника.

Переваги співпраці з друкарнею Артіль
 

Друкарня Артіль займає лідируючі позиції на ринку поліграфічних послуг в Україні. Виконуємо дешево друк під замовлення будь-яких обсягів і складності - від стандартних до ексклюзивних варіантів. Гарантуємо максимально стислі терміни робіт і завжди виконуємо свої зобов'язання перед клієнтом. Серед переваг друкарні:

Повний цикл виробництва
Інноваційне обладнання
Сертифіковані расходні матеріали
Широкий спектр послуг
Контроль на всіх етапах виробництва

Гарантуємо індивідуальний підхід і втілимо креативні ідеї в життя недорого! Здійснюємо доставку в будь-яку точку України!

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.