Технологія УФ-друку на шкірі є затребуваним напрямком в поліграфії. Метод забезпечує високу якість відтворення кольору і дозволяє домогтися зносостійкості зображення. Надає виробам зі шкіри вишуканий вигляд і індивідуальність, підкреслює неповторну структуру матеріалу.

В яких випадках застосовується друк на шкірі?

У друкарні Артіль ви можете замовити нанесення зображень на шкіру і шкірозамінник для оформлення меблів, предметів інтер'єру, одягу. Крім цього, технологія затребувана в наступних випадках:

 • Для створення барвистих панно, як елемента стильного оформлення приміщень.
 • У меблевій промисловості для оббивки і обробки фасадів, диванів, крісел, крісел.
 • При виробництві унікальної одягу, гаманців, портмоне, ключниць, сумок, кейтхолдеров, Картхолдер і ін.
 • Для брендування сувенірної продукції та аксесуарів в рекламних цілях.

У поліграфії друк на кожзамі і шкірі використовується для оформлення обкладинок, нанесення логотипу, при виготовленні банерів, білбордів, фірмових каталогів.

Особливості друку на шкірі
 

Штучна і натуральна шкіра відрізняється привабливим виглядом і зносостійкість, але погано вбирає фарбу і схильна до впливу високих температур. З урахуванням цих чинників, оптимальним варіантом оформлення матеріалу є ультрафіолетовий друк.

Друк на шкірі і кожзамі забезпечує нанесення швидковисихаючих чорнила, що володіють адгезійними властивостями, стійкістю до стирання і впливу зовнішніх чинників, при цьому структура і цілісність шкіри зберігається на 100%. Важливим показником є ​​безпека для здоров'я, т. К. В виробництві використовують екологічно чисті фарби та витратні матеріали. Крім цього, досягається яскраве і чітке зображення.

Переваги методу
 

UV-друк є одним з напрямків струминного друку і має на увазі використання фарб, полімізірующіхся під впливом ультрафіолетових світлодіодів. Серед особливостей і переваг технології можна виділити:

 1. Стійке і довговічне зображення, що не реагує на температурні перепади, вплив вологи, абразивів і побутової хімії.
 2. Короткий цикл виробництва, що спрощує додрукарської підготовки, забезпечує оперативне виконання замовлення і зниження собівартості продукції.
 3. Низький відсоток браку в великих тиражах, оскільки фарба застигає миттєво, не встигаючи порушити і «змазати» малюнок

УФ-друк відкриває широкі можливості в плані вибору відтінків, квітів, будь-яких поєднань фарб без втрати якості передачі кольору. Для створення контрастних зображень і 3D-ефектів допускається використання білого чорнила, растрових і векторних малюнків, безбарвного лаку.

Вартість і терміни друку
 

Ціна формується в залежності від обсягу тиражу, терміновості виготовлення, формату вироби, використовуваних матеріалів. На кінцеву вартість продукції впливають характеристики шкіри або шкірозамінника, дозвіл друку і постобробка. Крім цього, слід враховувати, що великий тираж збільшує терміни виготовлення і здешевлює остаточну вартість.

Беремося за виконання складних завдань, розглянемо всі можливі варіанти рішень за привабливими цінами. Гарантуємо максимально стислі терміни виконання замовлення, у виробництві може перебувати будь-який обсяг - від однієї до кількох тисяч одиниць продукції.

Переваги друкарні Артіль
 

Працюємо «під ключ», пропонуємо друк на замовлення недорого, в пріоритеті - побажання і переваги клієнта! Якість роботи перевірено роками, забезпечено унікальним обладнанням та професіоналізмом співробітників. Наші переваги:

Конкурентні ціни
Індивідуальний підхід
Повний цикл виробництва
Гарантія три роки на всі види робіт

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.