Практично в кожній родині є книга або зошит з рецептами смачних і корисних страв, зібраних декількома поколіннями домогосподарок. В пошарпаних блокнотах, крім записів зберігаються вирізки з газет і журналів, розрізнені листки з кулінарними шедеврами. Якщо у вас скупчилася велика кількість цікавих рецептів, то пропонуємо систематизувати записи і замовити кулінарні книги в друкарні Артіль. Також надаємо послуги професіоналам, які прагнуть реалізувати креативні ідеї і творчий потенціал.

Ексклюзивні можливості від друкарні Артіль
 

Друк книг здійснюється на унікальному цифровому обладнанні, яке дозволяє отримати відмінну передачу кольору навіть при розміщенні дрібних деталей. Внутрішній блок в залежності від кольоровості виготовляється з щільної офсетного або крейдованого паперу, для відтворення складних фарб використовується друк білим кольором і пантонами.

Обкладинка друкується на дизайнерському картоні, пластику, широко застосовується текстиль, шкіра і замінник. Друкарня Артіль пропонує ексклюзивні варіанти оформлення, які зроблять продукт презентабельним, яскравим і практичним:

 • повну або часткову УФ-лакування;
 • тиснення золотою і срібною фольгою
 • конгрев, ляссе;
 • ламинацию матовою або глянцевою плівкою;
 • фігурну вирубку.

Сучасні технології та інноваційне обладнання дозволяють отримувати тиражі будь-яких обсягів (від одного до декількох тисяч примірників) з високою якістю друку і дизайну.

Особливості друку кулінарних книг
 

Приймаємо в роботу малі і великі тиражі, назва і зміст книги залежить від обраного формату і цілей замовника, наприклад:

 • Сімейні рецепти
 • Улюблені салати
 • Випічка
 • Страви з картоплі
 • М'ясні фішки
 • Новорічний стіл
 • Чоловічі рецепти

Вже з назви можна здогадатися про зміст поліграфічного продукту і передбачуваної аудиторії при великих тиражах. Крім цього, друк кулінарних книг вимагає зробити фотографію або добірки відповідних ілюстрацій.

Що входить у вартість друку кулінарних книг
 

Пропонуємо замовити друк кулінарних книг в друкарні Артіль. Ціни знаходяться в широкому діапазоні і залежать від використовуваних матеріалів, терміновості замовлення, дизайну та обсягу тиражу, типу палітурки і скріплення.

1 М'яка обкладинка є економічним рішенням, при цьому книги відрізняються невеликою вагою і компактністю.

2 Видання в твердій палітурці обійдеться дорожче, проте ціна виправдана практичністю, солідним виглядом книги і можливістю створення ексклюзивного дизайну.

3 Для здешевлення продукції рекомендуємо офсетний папір з хорошими показниками щільності і міцності, що володіє білизною високого ступеня.

4 Друк на крейдованому носії застосовується при виробництві спеціальної продукції, підходить для отримання яскравих, насичених ілюстрацій і фото.

5 При виготовленні одиничних екземплярів видання в твердій палітурці зшиваються вручну, для багатосторінкових тиражів в м'якій обкладинці оптимальним варіантом кріплення є пружина, скоба або КШС.

Йдемо назустріч клієнтам і демонструємо гнучку фінансову політику, де завжди є місце знижкам, акціям, приємним бонусів і спеціальним цінових пропозицій!

Переваги співпраці
 

Пропонуємо поліграфічні послуги недорого, мінімізуємо витрати наших замовників за рахунок оптимізації технологічного процесу і витрати матеріалів. Друкарня Артіль в Одесі є лідером поліграфічних послуг в південній Україні, нам довіряють більше 20 000 клієнтів! Наші переваги:

Парк високотехнологічного обладнання
Екологічні витратні матеріали
Будь-який рівень складності
Повний цикл послуг, починаючи зі створення макета і закінчуючи доставкою

До кожного замовлення підходимо індивідуально і рекомендуємо найбільш вигідні варіанти, з урахуванням вимог до дизайну, виду продукції, експлуатаційних характеристик і фінансових можливостей замовника. Реалізуємо ваші ідеї точно і в короткі терміни, гарантуємо високу якість продукції!

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.