Каталог є затребуваним і популярним типом друкованої продукції. На сторінках брошури розміщують барвисті фото, а також докладну інформацію про товар або послугу, вартість, акції, знижки та спеціальні пропозиції. Термін служби каталогу вигідно відрізняється від іншої рекламної продукції, так як зазвичай друковане видання не відправляється у відро для сміття після першого прочитання.

Переваги співпраці з друкарнею Артіль

Для створення високо інформативною і якісної продукції потрібне дороге обладнання, папір, дизайнерські матеріали, згуртований і досвідчений колектив професіоналів. Компанія «Артіль» задовольняє всім вищеописаним вимогам і, без сумніву, є лідером поліграфії не тільки в Одесі, але і в Україні! пропонуємо:

 • висока якість продукції;
 • гнучку фінансову політику;
 • оперативне виконання замовлення;
 • термінову доставку.

Власне виробництво повного циклу і згуртований колектив професіоналів є запорукою створення якісної поліграфічної продукції будь-якої складності та обсягів.

Способи скріплення сторінок рекламних каталогів
 

Друкарня «Артіль» пропонує свої послуги дешево, завжди рада клієнтам і виготовляє будь-які види каталогів з різними типами скріплення сторінок.

 • М'яка палітурка. Друк каталогів подібного типу призначена для реклами товарів і послуг в сегменті преміум-класу. Скріплення відрізняється високою надійністю і стійкістю до навантажень, що дозволяє з'єднувати листи з різних типів паперу і матеріалів, наприклад, пластика і картону.
   
 • Зшивання на пружину. Готові вироби відрізняються демократичною ціною, функціональністю, високою міцністю. Метод призначений для скріплення великої кількості аркушів, при необхідності можна вибрати колір пружини, додати або прибрати сторінки, не порушивши блок. Додатково в комплектацію вироби входить прозора обкладинка.
   
 • Зшивання на скобу. Економічний варіант виготовлення каталогів друкованої продукції. Використовується для створення брошур з невеликою кількістю сторінок (до 100), які призначені для масового поширення і розсилок при онлайн торгівлі товарами повсякденного попиту.
   
 • Тверда палітурка - включає в себе тверду, жорстку обкладинку в якості покриття з використанням клейової технології кріплення. Тверда палітурка використовують для виготовлення часто використаної документації з довгим терміном служби. Обкладинка вироби - виконує декоративну і інформативну функцію. На Обкладинці вказується назва каталогу, логотип фірми, ім'я автора і т.д. Внутрішня частина - набір листів, які скріплені методом склеювання або прошивки.

Пропонуємо друк каталогів на замовлення для невеликих організацій і компаній великооптової торгівлі. У пріоритеті оптимальне співвідношення ціна-якість, а здешевлення продукції досягається за рахунок недорогого способу скріплення сторінок і використання витратних матеріалів з демократичною вартістю.

Способи друку
 

Основні завдання в сучасній поліграфії вирішують офсетний і цифровий друк. Вибір методу залежить від обсягу тиражу, термінів виконання замовлення і характеристик використовуваних матеріалів.

 • Офсетний друк передбачає перенесення фарби через проміжний циліндр, в результаті чого отримують плоске зображення з високими показниками кольору. Для створення відбитка використовують синій, жовтий, червоний і чорний пігменти. Перевагою методу є можливість друку на всіх видах паперу, висока якість поліграфії, випуск великих тиражів в стислі терміни. Вартість залежить від обсягу тиражу -чем більше кількість, тим дешевше кінцева продукція.
   
 • Цифровий друк - технологія прямого нанесення фарб за допомогою струменевих і єлектрографических принтерів. Оптимальний варіант для випуску невеликих тиражів рекламних буклетів, візиток, листівок з паперу, банерній тканині, сітки і текстилю. Крім цього, технологію застосовують для випуску пробних примірників.

Доставляємо готові каталоги по Одесі і Україні, забезпечуємо кращу якість продукції, яскраве оформлення і невисоку ціну. Використовуємо у виробництві кілька технологій нанесення фарби.

Друкарня Артіль пропонує ексклюзивні варіанти виготовлення

 • тиснення золотою, срібною, кольоровий і безбарвної фольгою;
 • фігурну вирубку і поліграфію;
 • друк на нестандартних матеріалах;
 • забарвлення зрізів;
 • конгревное і тривимірне рельєфне тиснення.

Етапи виробництва рекламної продукції
 

Виготовлення каталогів, вимагає ретельної підготовки, а правильно поданий матеріал здатний залучити потенційного клієнта до товару чи послуги. Співробітники друкарні «Артіль» відповідально ставляться до поставлених завдань і прагнуть працювати на досягнення результату, дотримуючись поетапний план:

1 консультацію професійного дизайнера;

2 вибір типу і розмірів продукції;

3 визначення оптимальної кількості тиражу;

4 розробку індивідуального дизайну, або надання готових варіантів оформлення;

5 підбір фото, зображень, текстової інформації;

6 сортування матеріалу по групах для формування структури поліграфічного видання;

7 вибір формату, способу кріплення і друку;

8 запуск у виробництво.

Після повної оплати замовлення упаковується і оперативно доставляється за вказаною адресою. Всі етапи виробництва здійснюються на спеціалізованому обладнанні, що забезпечує бездоганний кінцевий результат!

Витратні матеріали
 

У друкарні «Артіль» встановлено обладнання від провідних світових виробників, а налагоджений техпроцес дозволяє виготовляти поліграфічні вироби високої якості. Для друку каталогів використовуються кращі витратні матеріали:

 • папір глянцевий, крейдований, офсетний в широкому діапазоні форматів;
 • тонери і фарби для всіх методів друку;
 • обкладинки з картону, глянсовою і дизайнерського паперу високої щільності;

Пропонуємо широкий спектр декорування: УФ-лакування, тиснення фольгою, фігурну вирубку, рельєфні зображення. Ламінування запобіжить передчасний знос титульної сторінки і збереже надовго первинну якість. Друк каталогів можна виконати на ексклюзивній папері, що надає поліграфічного виробу неповторності і розкоші.
 

Вартість і терміни виготовлення
 

Вартість і терміни виготовлення тиражу залежать від виду рекламного каталогу, формату, способу друку та оформлення. Важливий вплив на показники робить кількість поліграфічної продукції - великий тираж збільшує терміни виготовлення і здешевлює остаточну вартість замовлення.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.