Магніт - це недорогий, практичний сувенір, який може виконувати відразу кілька функцій. По-перше, це відмінний подарунок з будь-якого приводу. По-друге, він може стати рекламою для потенційних клієнтів або партнерів. Також магніт з логотипом компанії є частиною корпоративного стилю.

Види магнітів

Друкарня Артіль виконає друк на магнітах найрізноманітніших форм і видів. Умовно цю сувенірну продукцію можна поділити на кілька видів:

  • Стандартної форми: прямокутні та квадратні.
  • Фігурні - з нескладної контурної формою.
  • Об'ємні - являють собою не плоске, а опукле виріб.
  • Магніти-блокноти, що дозволяють робити нотатки на папері.
  • Стерео-варіо з вінілової основою, що володіють 3d-ефектами, або здатні змінювати зображення.

Зображення можуть наноситися самої різної тематики і призначення. Так, друк логотипів на магнітах має рекламну спрямованість. Зображення пам'яток міст нагадує про подорожі. Портрети улюблених акторів і музичних зірок може виступати в якості прикраси (того ж холодильника). Магніти з рекламною інформацією зазвичай лунають на виставках, презентаціях та інших заходах, де подається нова продукція. Це відмінний рекламний інструмент.

Методи друку
 

Виготовлення магнітів в Україні зазвичай ми виконуємо одним з двох способів. Перший - друк малюнка відбувається на папері, а далі здійснюється каширування на магнітний вініл. Останній етап - ламінування. Дана поліграфія буде вигідна за вартістю, якщо випускати великі тиражі.

УФ-друк на самоклеючій плівці - другий спосіб виробництва магнітів в Одесі. Таким методом можна виготовляти магніти з логотипом на замовлення, як в маленьких, так і у великих обсягах.

Терміни та вартість
 

Щоб дізнатися точну ціну друку під замовлення магнітів в друкарні Артіль, зв'яжіться з нашими менеджерами та повідомте наступну інформацію: вид магнітів, їх кількість, бажаний спосіб виробництва. Також буде потрібно ескіз зображення. Якщо його немає, наші дизайнери можуть розробити ескіз відповідно до побажань клієнта. Терміни виробництва залежать від розміру партії.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.