Сети, або як їх ще називають, плейсмети - це поліграфічні вироби, використовувані в місцях громадського харчування в якості підкладки під столові прилади. Іншими словами, сет - це скатертина, але призначена тільки для однієї людини.

Використовуються паперові сети в ресторанах, барах, кафе, клубах та інших закладах. Плейсмети виконують практичну функцію - сервіровка столу, захист поверхні від забруднень і подряпин, а також рекламну - зображення і написи можуть пропонувати послуги і товари. Крім того, використання сетів сприяє підвищенню впізнаваності бренду.

Матеріали для виготовлення сетів

Друк сетів можлива на кількох матеріалах:

 • Крафт папір. Вартість такої поліграфії найдоступніша, можна нанести будь-які зображення і написи, надати різноманітні форми і габарити. Однак друк паперових сетів має один недолік - недовгий термін служби.
 • Поліестер - водонепроникний синтетичний матеріал, який легко очищується і довго зберігає естетичний зовнішній вигляд.
 • Сумішеві тканину, що поєднує натуральний і синтетичний матеріал. Приємна на дотик і вигляд, але при цьому дуже міцна і довговічна.
 • Лляні сети володіють чудовим зовнішнім виглядом, тому їх використовують на знаменні події. На жаль, практичність і довговічність лляних виробів залишає бажати кращого.

Що друкувати на сетах
 

У нашій компанії ви можете замовити друк паперових сетів самих різних видів і призначень. Так, плейсмети можуть містити повне або часткове меню, пропоноване закладом, логотип і назва ресторану / кафе, діючі акції та умови участі в них, будь-які тематичні зображення. З огляду на, що сети знаходяться перед обличчям клієнта протягом усього часу трапези, вони виконують відмінну рекламну функцію. Тому ми рекомендуємо обов'язково розмістити на скатертини рекламна пропозиція, або хоча б логотип, який сприяє впізнаваності бренду.

Особливості та етапи друку сетів
 

Технологія виготовлення сету залежить від використовуваного матеріалу. З огляду на, що найчастіше друкарня Артіль застосовує папір, ми користуємося офсетного і цифрового печаткою. На першому етапі технолог вибирає найбільш оптимальну технологію друку і способи постпечатной обробки. Далі верстальники розміщують макети на аркуші, після чого відбувається безпосередньо процес друку. Плейсмети можуть мати круглу, овальну, квадратну, прямокутну і будь-яку іншу форму. Тому відбувається висікання виробів. При рулонного друку зображення і написи наносяться на паперову стрічку.

Ексклюзивні можливості нашої друкарні
 

У нашій компанії ви можете замовити додаткові послуги з друку серветок і скатертин:

 • Розробка унікального дизайну.
 • Використання крафт-паперу та інших нестандартних матеріалів.
 • Друк на матовому ламінації.
 • Висічка для додання виробу будь-якої форми.
 • Друк білим кольором по темному фону та ін.

Вартість і терміни виготовлення
 

Ціна наших послуг залежить від багатьох факторів: обсяг замовлення, терміновість, матеріал виготовлення, складність обробки, наявність готового макету. Ці ж фактори позначаються і на швидкості виготовлення поліграфічної продукції. Чим більше партія сетів, тим дешевше обійдеться виробництво кожної одиниці.

Переваги співпраці з Артіль
 

Уже понад 20 тисяч постійних клієнтів довіряють друк різних поліграфічних виробів нашої друкарні. Свій вибір на нашу користь вони обґрунтовують незмінно високим рівнем отримуваних послуг, дотриманням термінів та інших зобов'язань, індивідуальним підходом до кожного замовника, професіоналізмом і надійністю.

Наша друкарня працює з 1998 року, випускаючи поліграфію для готелів і ресторанів. Тому досвіду в цьому напрямку у нас більш ніж достатньо. А наявність сучасної технічної бази дозволяє реалізовувати найскладніші і термінові завдання.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.