Чашка з красивим малюнком або логотипом компанії - це відмінний корпоративний подарунок, який буде виконувати не тільки рекламну, а й практичну функцію. Друкарня Артіль виконає друк на чашку, як при одиничних, так і при великих тиражах. Така поліграфія може використовуватися для різних цілей: реклама, маркетинг, сувеніри та ін.

Що друкувати на чашках

Замовити друк на чашках можна будь-якого змісту і формату, починаючи від написів, закінчуючи кольоровими фотографіями. Дійсно, фантазія в плані дизайну гуртки нічим не обмежена. Якщо переслідується мета створення рекламної поліграфії, то на чашці може бути нанесений логотип компанії, її назва, адреса веб-сайту, пропоновані послуги.

Якщо чашка - це сувенірна продукція, то на ній можна надрукувати фотографії, зображення, пейзажі, натюрморти та ін. В туризмі теж широко застосовується даний вид поліграфії - на гуртках можуть бути намальовані головні визначні пам'ятки міста або країни.

Область застосування чашок з печаткою
 

Компанія Артіль виконає друк на чашках в Одесі для різних цілей:

  • Сувенірна продукція
  • Маркетинг
  • Реклама
  • Туризм.

У нас часто замовляють друк на чашках кафе, ресторани, інші місця громадського харчування. Використання фірмового посуду - це відмінний рекламний хід, який підвищує впізнаваність бренду серед відвідувачів закладу.

Методи друку
 

Існує кілька методів нанесення малюнка на посуд. Термосублимация - один з найбільш затребуваних. За рахунок використання преса малюнок з високою точністю переноситься на поверхню. Застосовуються тільки сублімаційні фарби, якими друкується зображення виключно на білих, підготовлених чашках. Також можлива УФ-друк.

Процес виробництва проходить в кілька етапів:

1 Розміщення замовлення

2 Розробка дизайну і узгодження з клієнтом

3 Вибір оптимального методу друку

4 Нанесення зображення на кухоль

5 Доставка партії клієнту

Терміни та вартість
 

Ціна послуги залежить від тиражу, способу друку та якості самих чашок. Терміни виробництва - від одного робочого дня.
 

Переваги друкарні Артіль
 

Велика виробнича база, сучасне друкарське обладнання, професійний штат співробітників і злагоджена робота всіх фахівців гарантує, що друк на чашках буде виконана якісно, ​​швидко і з дотриманням всіх ваших вимог. Малюнок збережеться на довгі роки в первісному вигляді, не втратить свою яскравість навіть після численного використання гуртки і тривалого миття.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.