Костери - це спеціальні підставки під стакани, чашки, кружки, келихи. На відміну від схожої за формою поліграфії, бірдекель, костери не можуть вбирати вологу, через що несуть трохи відмінну функцію. Костери на замовлення найчастіше виготовляють в рекламних цілях. На них наносяться логотипи, назви брендів, реклама продукції і послуги. Такі підставки під стакани виготовляються зі спеціального Костерний картону. Бувають і костери з ламінованої поверхнею, завдяки чому вони можуть багаторазово використовуватися, але при цьому позбавлені всмоктуючої здатності.

Види костерів

Друкарня Артіль пропонує недорого виготовити в Одесі костери різних форм:

  • Круглі.
  • Квадратні.
  • Квадратні з округленими кутами.
  • Індивідуальної форми з висічкою

Залежно від призначення, ми випускаємо підставки під кружки, склянки, пивні келихи, чашки для кави та чаю тощо.

Що друкувати на костерах?
 

З огляду на, що основна сфера використання костерів - це хорека, тобто місця продажу з безпосереднім споживанням товару (ресторани, кафе, бари, їдальні), то зображення повинні мати відповідний дизайн. Для пивних закладів часто замовляють підставки з рекламою виробників пива та інших слабоалкогольних напоїв. Також ми недорого можемо надрукувати логотип або назва вашої компанії з фірмовою символікою, щоб створити корпоративний стиль і підвищити впізнаваність бренду. Костери - це ефективний інструмент реклами, тому на них можна розміщувати різні пропозиції, описувати переваги закладу, рекламувати певні продукти і послуги.

Особливості виробництва
 

Для виробництва костерів на замовлення ми зазвичай використовуємо пивний або каппа картон, товщина якого варіюється від 1.5 до 2 мм. Якщо ви хочете дешево замовити підставки, то можна використовувати матеріал тонше. Процес виготовлення поліграфії складається з декількох етапів: розробка дизайну, друк зображення, нанесення захисного покриття, висічка.

Терміни та вартість
 

Умови замовлення кожної партії обговорюються індивідуально. Проте загальні принципи формування ціни зберігаються. Чим більше тираж, тим нижче вартість одного примірника. З підвищенням кількості етапів постпечатной обробки збільшується і ціна. Матеріал виготовлення теж безпосередньо впливає на вартість - тонкі костери коштуватимуть дешевше, ніж підставки з картону товщиною 2 мм.

Замовляючи костери в друкарні Артіль, ви отримаєте якісний, унікальний продукт точно в строк. Ми гарантуємо дотримання всіх вимог і побажань замовника. Завдяки великій технічній базі та широкому вибору технологій, ми здатні випускати костери всіх існуючих видів.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.