Ultra Board - це високоміцна паперова панель з білою поверхнею, яка використовується в якості плакатів і транспарантів. Друкарня Артіль виконає друк на ультраборде. Цей матеріал відрізняється легкістю і міцністю. Велика розмаїтість стандартних розмірів дозволяють підібрати ультраборд необхідного формату.

Методи друку

Виконаємо друк на замовлення в Україні з використанням наступних технологій:

  • Трафаретний друк;
  • УФ друк.

Крім того, ультраборди використовуються в якості основи для вивішування фотографій або картин. Тому даний матеріал застосовують на виставках, в музеях та ін.

Переваги друку
 

Даний матеріал отримав широке поширення в оформленні інтер'єрів. Він використовується в якості меблевих панелей. Фотозоні також обладнуються за допомогою цих панелей.


Вартість і терміни виконання
 

Ціна на цей вид поліграфії залежить від габаритних розмірів ультраборда і площі малюнка, який потрібно нанести. Також на формування вартості впливає метод друку. Щоб зробити процес максимально дешевим, необхідно надати готовий макет зображення. Наші дизайнери можуть розробити унікальний дизайн, якщо у вас немає шаблону.

Завдяки високим технічним потужностям, друкарня Артіль здатна випускати великі обсяги продукції в стислі терміни. Скориставшись послугою термінової друку, ви зможете отримати готове поліграфічний виріб вже протягом доби після замовлення.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.