Друкарня Артіль пропонує прикрасити меблеві панелі печаткою. Малюнки, орнаменти, візерунки і колажі в різних стилях здатні зробити предмети меблів унікальними і ергономічно їх вписати в інтер'єр приміщення.

Що таке друк на меблевих панелях

Друк на меблевих панелях - це нанесення зображення на поверхні з дерева, МДФ, ДСП і інші матеріали, що використовуються у виробництві меблів. Можливий друк, як на ламіновані, покриті плівкою, пофарбовані матеріали, так і на необлицьовані поверхні

Технології

Серед існуючих методів нанесення малюнка, найбільшу популярність придбала УФ друк на меблевих панелях. Дана технологія дозволяє наносити зображення на МДФ, пластику, ЛДСП, склі. Після нанесення фарби на поверхню, вона опромінюється УФ-променями, в результаті чого фарба швидко твердне і засихає. Тому елементи з малюнком, виконаним ультрафіолетовим методом, можуть відразу збиратися в готові предмети меблів.

Існують і інші способи нанесення кольорових і чорно-білих зображень на предмети інтер'єру:

  • Наклейка плівки.
  • Принтери для прямого друку і друку на плівках.

Особливості УФ-друку на фасадах
 

За допомогою ультрафіолетового методу можна створювати малюнки на будь-яких предметах інтер'єру: кухонні і платтяні шафи, стільниці, дитячі меблі, меблі для ванної та ін. Головна перевага цієї технології полягає в тому, що вона не вимагає високої серійності - можна розробити ескіз для одного-двох предметів.

Малюнок, отриманий за допомогою УФ-друку відрізняється довговічністю і стійкістю до зовнішніх впливів (сонячне світло, волога, перепади температури). Крім того, УФ-краси абсолютно безпечні і екологічно чисті.

Вартість і терміни
 

Замовляючи друк на покриттях меблів в Одесі в нашій друкарні, ви можете розраховувати на високу якість виконаних робіт, оперативність і доступні ціни. Вартість залежить від декількох факторів: наявності готового ескізу, типу поверхні панелі, площею малюнка, його деталізації, щільності і кількості кольорів.

Переваги співпраці з друкарнею Артіль
 

Компанія Артіль пропонує широкий асортимент послуг в сфері поліграфії, включаючи нанесення малюнків на будь-які поверхні меблів. Завдяки наявності високотехнологічного обладнання та професійній роботі співробітників, ми можемо дешево і швидко виконувати замовлення будь-якої складності та обсягу. Терміни виконання - від одного робочого дня. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Якщо ви хочете недорого і красиво перетворити свою меблі, звертайтеся до друкарні Артіль.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.