Фотокнига - це вид поліграфічної продукції, що представляє собою альбом з кількома сторінками, на які наносяться фотографії, підписи і коментарі до них, художні прикраси і інші графічні елементи.

Всі листи і обкладинка фотокниги пов'язані єдиним дизайном і оформленням, тому такі вироби зазвичай присвячуються одній темі. Наприклад, користуються популярністю сімейні, весільні, подарункові фотокниги. Головна відмінність таких виробів від інших видів поліграфії полягає в призначенні - фотокнига призначена для перегляду фотографій із знаменними або просто запам'ятовуються подіями.

 

Види фотокниг
 

Фото книги можна розділити на безліч категорій за кількома критеріями: розміри і форма, вид використовуваної друку, спосіб виробництва, тематика оформлення тощо. Однак найчастіше використовується класифікація за способом кріплення сторінок. За цим параметром фотокниги діляться на наступні види:

 • Брошура - найбільш доступний спосіб друку фотокниг. Листи зшиваються ниткою або скріпкою. Зазвичай цим способом збирають книжки не більше ніж з 36 сторінками.
 • Журнал - поліграфічний виріб в м'якій обкладинці, в якому листи з'єднуються термоклеевой методом. Обкладинка зазвичай трохи товщі ніж сторінки, є яскраво виражений корінець.
 • Книга - найбільш якісний і надійний варіант розглядається поліграфії. Листи в книгах теж скріплюються термоклеевой способом, а ось обкладинка виготовляється з твердого матеріалу.

Матеріали для виготовлення
 

Друкарня Артіль виконає друк фотокниг під замовлення з щільною, якісного паперу. В процесі експлуатації цей папір не зношується, не ламається, а також здатна зберігати зображення в первісному вигляді довгі десятиліття. Тому ваші альбоми зможуть переглядати не тільки діти, а й наступні покоління. Обкладинки можуть бути виконані з картону, тканинною або шкіряною обробки.

Технологія виробництва залежить від обраного виду фотокниги. На відміну від виготовлення інших поліграфічних виробів, клієнт може взяти безпосередню участь у пресі фотокниг. Користувач за допомогою спеціальних графічних програм з встановленими шаблонами верстає фотографії та додає тексти. Після цього він зберігає файл і пересилає в нашу друкарню. У нас виконується повнокольоровий друк, постпечатная обробка та збирання самої книги.

Ексклюзивні можливості нашої друкарні
 

Ви можете замовити друк фотокниг в друкарні Артек і скористатися унікальними, додатковими послугами:

 • Цифрове вибіркове тиснення
 • Глянцевание сторінок і обкладинки
 • Ламінація листів
 • Друк на матовому ламінації
 • Висічка
 • Біговка

За допомогою цих технологій можна надати ексклюзивний зовнішній вигляд вашому сімейному, дитячому або святкового фотоальбому.

Вартість і терміни виготовлення
 

Як вже говорилося вище, ціна виробництва залежить від різновиду фотокниги. Наприклад, альбом у вигляді блокнота в м'якій палітурці з мінімальною кількістю сторінок буде коштувати порядком дешевше, ніж товста книга в твердому, шкіряній палітурці. Однак при замовленні великих тиражів, вартість одного примірника буде знижуватися, незалежно від виду фото книжки. Чим складніше виріб, тим довше терміни виробництва. Наша компанія надає послуги термінової друку, коли поліграфічні вироби випускаються в день звернення замовника.

Переваги друкарні Артіль
 

Більше 20 років ми надаємо поліграфічні послуги в Одесі. За цей довгий час ми вийшли в лідери в даному напрямку, як за якістю друку, так і за різноманітністю послуг. Наша друкарня має великі технологічними потужностями, що дозволяє нам виконувати найбільші замовлення в короткі терміни.

У штаті працюють тільки досвідчені співробітники, кожен з яких досконально знайомий з технологією друку та забезпечує незмінно високу якість випущених поліграфічних виробів. Ми пропонуємо величезний асортимент рекламної, подарункової, пакувальної та корпоративної продукції.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.