Самоклеюча вінілова плівка Oracal (Оракал) широко застосовується для виконання аплікаційних робіт і фіксується на будь-якій поверхні. Успішно використовується при виготовленні мобільних штендерів, зовнішніх і внутрішніх рекламних конструкцій. Затребувана для оформлення інтер'єрів, обклеювання панелей ПВХ, прикрас вітрин, брендування одягу і авто. Друк на прозорому оракале дозволяє збагатити палітру, досягти високої контрастності і якісного відтворення малюнка.

Основні методи друку на прозорому оракалі
 

Друк на плівці або іншому рулонному носії складна технологічна задача, доступна не кожній поліграфії. Альтернативними методами є шовкодрук або трафарет, але вони поступаються за якістю інноваційної технології. УФ друк на прозорому оракале відрізняється очевидними перевагами, серед яких:

  • стійкість готового продукту до механічних пошкоджень, вологи, температурних перепадів, хімічного впливу;
  • насиченість кольорів;
  • деталізація зображень;
  • доступна вартість.

Методика дозволяє використовувати різні матеріали і відкриває широкі можливості для створення картинок з матовою або глянцевою поверхнею. Крім цього, для точної візуалізації і кращої передачі кольору можливо змішування різних відтінків.

Переваги друку на прозорому оракалі
 

Пропонуємо своїм клієнтам унікальну послугу - друк на прозорому оракалепо вигідною ціною! Гарантуємо високу якість, неперевершену контрастність і яскравість кольорів. Сучасне обладнання дозволяє створювати друковані зображення будь-яких форматів. Для захисту і збільшення термінів служби виробів рекомендуємо ламинацию або покриття лаком.

Виконуємо друк на замовлення для будь-яких цілей і завдань. Звернувшись в друкарню Артіль, вам точно сподобається високий рівень сервісу, професіоналізм співробітників і якість послуг!

Вартість і терміни виконання замовлення
 

Працюємо «під ключ», втілимо в життя креативні ідеї, спакуємо і доставимо готовий тираж в будь-яку точку України. Вартість УФ-друку відрізняється демократичністю, тому що матеріал не вимагає спеціальної обробки.

На формування ціни впливають такі показники, як обсяг замовлення, терміни виконання, індивідуальні побажання клієнта. У більшості випадків друк на плівці носить серійний характер, що дозволяє дешево, без втрати якості випустити необхідний обсяг продукції оперативно, в гранично стислі терміни - від одного до декількох днів.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.