Рекламні покажчики встановлюються безпосередньо біля входу, або на деякій відстані від об'єкта реклами - магазину, салону краси, ресторану, компанії та ін. Призначення покажчика повністю відповідає його назві - він вказує напрямок, де розташований об'єкт, а також інформує клієнта про компанії, її режимі роботи, асортименті товарів і послуг. Покажчик - це один з найефективніших видів зовнішньої реклами, і якщо грамотно розробити його дизайн і поставити в потрібному місці, він здатний залучити велику кількість клієнтів.

Види покажчиків

Друкарня артіль виготовить рекламні покажчики в Україні наступних видів:

  • Зовнішні - встановлюються зовні приміщень і допомагають знайти необхідний об'єкт.
  • Внутрішні - використовуються всередині магазинів, офісних і торгових центрів, підприємств. Носять навігаційний характер.

Технологія виготовлення
 

Виготовлення рекламних покажчиків може здійснюватися з різних матеріалів: металу, пластику, скла. Покажчики бувають з підсвічуванням і без неї. Перші дозволяють рекламувати продукцію і направляти клієнтів в темний час доби. Технологія виробництва внутрішньої і зовнішньої реклами залежить від виду покажчика і матеріалу його виготовлення.

Щоб замовити рекламні покажчики в Одесі, зв'яжіться з нашими менеджерами та повідомте їм у всіх подробицях, яка реклама вам потрібна. Дизайнери розроблять макет на підставі побажань клієнта і в разі необхідності внесуть доопрацювання. Погодивши дизайн, виробничий цех приступить до виготовлення вказівника. Заключний етап - доставка реклами та її установка (при необхідності).

Терміни та вартість
 

Ціна виготовлення покажчиків залежить від його виду, розмірів і використовуваних матеріалів. При замовленні великої партії рекламної продукції, вартість кожного виробу буде нижче. Терміни виготовлення теж залежать від різновиду знака та його габаритів. Щоб дізнатися конкретні терміни, необхідно зв'язатися з співробітниками нашої друкарні.

Переваги компанії Артіль
 

Ми працюємо в сфері зовнішньої і внутрішньої реклами протягом 22 років. За цей час ми сформували велику виробничу базу, придбали величезний досвід і напрацювали найбільш ефективні методи виробництва. Це дозволяє нам виконувати найскладніші замовлення в короткі терміни, розробляти унікальні проекти і реалізовувати будь-які побажання клієнтів.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.