Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.

Друкарня Артіль пропонує поліграфічні послуги, що включають виготовлення паперових пакетів, розробку дизайну, друк логотипів, написів і зображень. Оригінальний, красиво оформлений пакет виконує не тільки функціональне завдання (зберігання і перенесення товару), але служить своєрідною рекламою бренду.

Навіть один логотип компанії на упаковці здатний привернути увагу і підвищити впізнаваність бренду. А якщо вона ще має і ексклюзивний дизайн, то неодмінно приверне увагу потенційних клієнтів, тим самим підвищивши попит на рекламований товар.

Друк на паперових пакетах також замовляють в якості упаковки для корпоративних подарунків. Якщо на самих подарунки буває просто неможливо нанести логотип, або назва компанії, то упаковка для цих цілей підходить ідеально.

Даний тип поліграфічної продукції використовується в магазинах, бутиках, кафетеріях ресторанах. Також її застосовують на різних виставках і презентаціях - дизайнерські пакети здатні додатково прорекламувати новий товар або послугу компанії.

Види паперових пакетів
 

Виготовлення паперових пакетів з логотипом може виконуватися на наступних видах паперу:

  • Ламінована, крейдований папір із шаром ламінату від 25 до 32 мм. Друк виконується офсетним або цифровим способом.
  • Ефалін, Катлін - матеріали з целюлози, за своїм зовнішнім виглядом нагадують льон.
  • Крафт-папір - екологічно чиста, красива папір, на якому друкуються зображення за технологією шовкографії.
  • Пакети з дизайнерського паперу - має оригінальний, стильним виглядом.
  • Плайк - пластікообразний матеріал, що володіє високою стійкістю до механічних і хімічних впливів.

Методи друку паперових пакетів
 

Ми виконуємо друк паперових пакетів на замовлення декількома методами, вибір яких залежить від тиражу, матеріалу виготовлення, необхідної деталізації та насиченості кольорів малюнка і деяких інших чинників. Отже, основні способи виготовлення паперових пакетів в Одесі:

  • Друк офсетний;
  • Друк цифровий;
  • Шовкографія;
  • Тиснення фольгою.

Також можливе комбінування цих технологій для отримання ексклюзивних, крафтового паперових пакетів. При офсетному методі ми приймаємо замовлення тиражем не менше 500 примірників. Ця технологія хоч і дозволяє виконувати швидку друк, однак вимагає тривалої предпечатной настройки обладнання. Тому ціна виробництва одного примірника буде знижуватися зі збільшенням загального тиражу.

Вартість друку на паперових пакетах
 

Якщо вас цікавить вартість друку на замовлення паперових пакетів в Одесі, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами. Повідомте їм загальний тираж, що віддається перевага технологію, матеріал упаковки, надайте дизайн логотипу, назву компанії, зображення. Також наша друкарня надає послуги з розробки індивідуального, корпоративного дизайну не тільки для пакетів, але і для будь-якої поліграфічної продукції.

Вартість виробництва пакувальних виробів також залежить від необхідності і складності постпечатной обробки. Так, мотузкові ручки використовується практично у всіх різновидах пакетів. Також у нас часто замовляють такі види постпечатной обробки: ламінування, тиснення, вирубка наскрізних фігурних елементів тощо.

Переваги друкарні Артіль

Великий вибір форматів, матеріалів і способів виробництва поліграфічних виробів
Приємні ціни та знижки для великих і постійних клієнтів
Допомога в створенні дизайну
Послуга термінового друку в день звернення
Ухвалення заявок онлайн, доставка готової продукції замовнику
Надійність і гарантія якості