Щотижневик - це вид поліграфії, є незамінним помічником ділової людини.

Являє собою книжечку з листами для запису і різною додатковою інформацією: календар, карта, телефонний довідник і багато інших Замовляючи послугу друку щоденників в Одесі в друкарні Артіль, ви можете вибрати не тільки формат вироби, а й його функціонал - починаючи від нумерації сторінок, закінчуючи унікальним дизайном обкладинки.

На відміну від блокнотів і записників, щоденник володіє більш широким вибором можливостей. До такого поліграфічного вироба може додаватися ручка, калькулятор, і інші ділові аксесуари. В обкладинці можуть бути відділення для візитних карток.

Яку інформацію наносять на щотижневики?

Крім ділової інформації, на такі вироби можна наносити додаткову графічну і текстову інформацію. В першу чергу - це брендовані елементи, покликані підвищити впізнаваність компанії чи бренду. Також друк щоденників з логотипом виконується для створення єдиного корпоративного стилю. Дана продукція може використовуватися в якості подарунка. На обкладинці великі компанії наносять зображення своєї продукції, коротко описують її переваги. Таким чином, друк щоденників на замовлення дозволяє прорекламувати продукції і послуги.

Методи нанесення написів і зображень на щотижневики

 
Для друку поліграфії наша друкарня використовує різні технології. Вибір тієї чи іншої технології залежить від тиражу, необхідної якості і деяких інших характеристик. Отже, розглянемо основні технології:

 1. Офсетна - економічно доцільна при виробництві більш ніж 500 примірників.
 2. Цифрова - дозволяє швидко друкувати невеликі тиражі поліграфічної продукції.
 3. Шовкографія - дана технологія дозволяє переносити зображення на будь-який матеріал палітурки.
 4. Процес виготовлення щоденників включає наступні етапи:
 5. Розробка та узгодження з замовником дизайну.
 6. Вибір матеріалу і формату аркушів.
 7. Друк на палітурці і сторінках.
 8. Постдрукова обробка

Різновиди щотижневиків


Залежно від розміру листів, наша друкарня випускає продукцію наступних форматів:

 • формат А4
 • формат А5
 • А5 з гнучкою обкладинкою
 • А5 з клапаном
 • формат А6

Також ці поліграфічні вироби можна класифікувати за способом кріплення сторінок: на пружині, скоби, клею.

Ексклюзивна обробка щотижневиків

 

Для додання поліграфічним виробам ексклюзивного виду, ми використовуємо різні види постдрукової обробки. Блинтове тиснення дозволяє створити на твердій палітурці стиснуте зображення.

За рахунок фольгування ці зображення і логотипи набувають дорогий вид. Ще один спосіб тиснення - це конгрев, за допомогою якого графічні елементи здобувають не вдавлену, а опуклу форму. Глянцювання надає палітурці більш блискучий, яскравий вигляд, а також захищає її від зовнішніх впливів.

У рекламних цілях можна використовувати вставки з щільного паперу, на яких наноситься рекламне зображення. Їх функціональне призначення - закладка між сторінками для швидкого пошуку інформації. Будь-який напис або логотип також можна нанести на обрізі паперового блоку.

Терміни і вартість виготовлення щотижневиків

 

Ціна виробництва залежить від багатьох факторів: загальний тираж, обрана технологія, формат виробу і кількість сторінок, матеріал обкладинки, види постдрукової обробки. Ці ж фактори впливають і на терміни виготовлення продукції.

Якщо ви хочете замовити виробництво недорого, то наші менеджери порадять вам найбільш доступний варіант щоденника і дадуть рекомендації щодо скорочення вартості послуги.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.