Воблер - рекламна продукція, представлена ​​у вигляді невеликої таблички з яскравим дизайном, яка кріпиться на прозорій пластиковій стрічці до рекламованого продукту.

Воблери набули широкої популярності завдяки своєму залучає дизайну і високої ефективності, особливо в місцях роздрібного продажу. Покупцям відразу кидається в очі яскрава, рухома картинка, яка описувала переваги продукту, тому вони з більшою охотою купують товар.

Види воблерів

Друкарня Артіль здійснює друк воблерів з паперу, картону або пластику. Ніжка виконується з прозорого пружного пластику, який забезпечує головну функцію цього рекламного продукту - рух. Воблери можуть кріпитися на ніжці, пружині, або без ніжки.

Кріплення повинно бути таким, щоб рекламна табличка розгойдувалася при найменшому струсі або русі повітря. Друк воблерів в Одесі виконується цифровим або офсетним способом. Другий метод зазвичай застосовується при необхідності випустити великі партії поліграфії.

Особливості виготовлення
 

Виготовлення воблерів в друкарні Артіль проходить наступним чином:

1 Замовник залишає заявку на сайті, надаючи матеріал для реклами (зображення, текст)

2 Дизайнери розробляють макет і погоджують його з клієнтом

3 Вибирається найбільш підходящий матеріал основи і ніжки, підбирається метод друку

4 Безпосередньо сама друк і нанесення захисних покриттів

5 постдрукова обробка: порізка, збірка

6 Доставка партії замовнику

Область застосування воблеров
 

Воблери набули широкого поширення в багатьох комерційних сферах. Їх можна побачити в роздрібних магазинах, кафе, ресторанах, салонах зв'язку, на вуличних торгових точках, в банках, страхових компаніях.

Вони зустрічаються всюди, де потрібно привернути увагу потенційного клієнта. Воблери можуть мати будь-яку форму - прямокутники, овали, кола, зірки, контури різних предметів. Друкується на таких табличках зображення товару, розмір знижки, умови акції, назву продукту і інша важлива інформація.

Вартість і терміни виготовлення
 

Ціна друку воблерів в Україні залежить від декількох факторів: загальний тираж, обраний матеріал, технологія друку, необхідність в розробці дизайну, виду постпечатной обробки. Дешево коштуватимуть прості воблери з тонкого паперу, що кріпляться на двосторонньому скотчі. Можлива термінова друк протягом робочого дня з моменту оформлення замовлення.

Переваги друкарні Артіль
 

Артіль - одна з найбільш затребуваних друкарень в Одесі, якій довіряє більше 20.000 клієнтів. Якість поліграфії завжди на високому рівні, ми надаємо послуги недорого, швидко і з урахуванням всіх побажань клієнтів. Великий вибір варіантів дизайну воблерів дозволяє кожному замовнику підібрати найбільш підходящий рекламний матеріал.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.