Методичка - це додатковий друкований матеріал для навчальних посібників. Методички грають важливу роль в системі освіти, надаючи коригування та доповнення до різних видань. Також ці невеликі книжки використовуються в якості інструкцій для співробітників підприємств. Друкарня «Артіль» виконає друк методичок в Україні, строго дотримуючи всі побажання і вимоги кожного клієнта. На відміну від брошури, яка несе виключно рекламну функцію, методичка призначена для навчальних цілей.

Види методичок

Навчально-методичні посібники зазвичай виготовляються з невеликою кількістю сторінок - від 4 до 48. Вони можуть мати різні розміри, але найчастіше випускаються форматами А4 або А5. Залежно від способу кріплення листів, ця книжкова продукція буває наступних видів:

  • Із збіркою на скобу або скріпку - листи складаються навпіл і кріпляться металевими скобами всередині до корінця методички.
  • На клей - сторінки складаються разом і фіксуються термоклеем на корінці.
  • На металеву або пластикову пружину.
  • Шиття ниткою - виготовлення методичок таким способом забезпечує хорошу розкриваність і надійне кріплення сторінок.

Ви можете недорого замовити виготовлення методичок кожного різновиду в нашій друкарні в Одесі.

Методи друку
 

Залежно від тиражу друку книг, ми вдаємося до офсетного або цифрової технології. Офсетний метод використовується, якщо тираж великий і потрібно випуск ідентичних методичок. А при цифровому способі можна домогтися швидкого терміну виконання замовлення, а також є можливість вносити коригування в кожен окремий екземпляр.

Процес друку на замовлення починається з обробки заявки клієнта. Узгоджується дизайн, вибирається папір, оптимальна технологія друку, тип обкладинки. Виготовляється тестовий екземпляр, якщо клієнта все влаштовує, приступаємо до випуску всього тиражу. При необхідності можемо здійснити доставку продукції до клієнта.

Терміни та вартість
 

Ціна друку навчально-методичних посібників формується з урахуванням кількох факторів: розмір тиражу, формат і кількість сторінок в методичке, тип і оформлення обкладинки, спосіб кріплення листів, технологія друку. Дешевше обійдеться виробництво великої партії з декількома сторінками, скріпленими на скобу і з простою м'якою обкладинкою. Терміни узгоджуються з кожним клієнтом індивідуально. Можлива термінова друк будь-якої поліграфії.

Переваги друкарні Артіль
 

Наша друкарня надає послуги друку на протязі 22 років. За цей час ми заслужили репутацію надійної компанії, якій довіряють. Велика технічна база, постійно поновлена новими друкованими машинами та принтерами, дозволяє нам в найкоротші терміни випускати навіть великі партії методичок. А завдяки великому досвіду співробітників і креативності дизайнерів, ви можете бути впевнені у високій якості і зовнішньої привабливості друкованої продукції.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.