Рекламні вивіски - один з найбільш затребуваних і ефективних видів зовнішньої реклами. Торгові точки, салони краси, фітнес-центри, майстерні, ресторани та інші комерційні об'єкти використовують вивіски для залучення клієнтів. Ще одне завдання вивісок - інформаційно-напрямна, саме по ним відвідувачі знаходять потрібний об'єкт і дізнаються про реалізовані товари та пропоновані послуги.

 

Друкарня Артіль пропонує виготовлення рекламних вивісок наступних видів:

  • Чи не світлові, виконані з металу, пластику, пінопласту, композитних матеріалів. Зображення та написи друкуються безпосередньо на плоских матеріалах.
  • Світлові (з внутрішньої і зовнішньої підсвічуванням) обладнані джерелом світла, краще привертають увагу клієнтів, можуть використовуватися і в нічний час.
  • Лайтбокси - світяться короба, всередині яких знаходяться лампи або світлодіоди, а зовні наноситься реклама.
  • Об'ємні букви - реклама у вигляді світлових або несвітлові букв, які збираються в назви магазинів і компаній.
  • Панель кронштейн - рекламний матеріал, вивішується на кронштейні, прикріпленому до фасаду будівлі.
  • Неонові вивіски, виготовлені зі спеціальних неонових трубок, які яскраво світяться і привертають увагу клієнтів.

Технологія виготовлення

 

Кожен вид внутрішньої і зовнішньої реклами має власну технологію виготовлення. У нашій друкарні ви можете замовити виготовлення популярних видів вивісок. Спочатку ми розробляємо унікальний дизайн реклами, погоджуємо його з клієнтом. Вибравши найбільш вдалу технологію, виготовляємо рекламну вивіску. Далі відбувається монтаж і підключення в місці використання.

Терміни та вартість

 

Вартість вивіски залежить від багатьох факторів: вид реклами, розмір, технологія виробництва, спосіб і місце установки, і ін. Що стосується термінів, то вони обговорюються з кожним клієнтом індивідуально.

Переваги компанії Артіль

 

У друкарні Артіль ви можете замовити друк різних видів внутрішньої і зовнішньої реклами. Друк проводиться на будь-яких видах матеріалів і будь-якого формату. Великий парк виробничого обладнання дозволяє випускати навіть великі партії рекламних вивісок в короткі терміни. Працюючи на ринку поліграфічних послуг з 1998 року, ми придбали колосальний досвід, що допомагає нам виконувати найскладніші завдання на високому рівні.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.