Хенгери - це вид друкарською продукції, що представляє собою картонну табличку, яка вішається на дверну ручку. Напевно, багато хто бачив подібні таблички на дверях в готелях, зазвичай вони інформували про зайнятість номера, або необхідності в прибиранні.

Сьогодні ж хенгери здатні виконувати не тільки інформаційну, але і рекламну функцію. Розмістивши на цьому виді поліграфії логотип або назва компанії, можна привернути увагу потенційних клієнтів до рекламованої продукції або послуги. Головна відмінність хенгери від флаєрів, візиток, брошур і листівок полягає в наявність висікання, що дозволяє вішати табличку на дверну ручку.

Методи виробництва хенгери
 

У нашій компанії можна замовити хенгери, виготовлені за однією з двох технологій: за допомогою цифрової або офсетного друку. Для кожного з цих методів характерні власні особливості, які слід враховувати при виборі методики:

 • Цифрова - відрізняється високою швидкістю, але тільки в тих випадках, коли потрібна невелика партія. Можлива термінова друк з відмінною передачею кольору і високою якістю малюнка.
 • Офсетний спосіб буде вигідніше при великих партіях. Вартість виготовлення рекламного хенгери знижується зі збільшенням кількості копій в партії. Потрібна попередня підготовка і налагодження обладнання, перш ніж запуститься процес. Однак після всіх підготовчих робіт швидкість друку буде вище, ніж при цифровому способі. При будь-якому виготовленні можлива подальша обробка виробів, наприклад, висікання для додання унікальної форми, або лакування для захисту таблички від зовнішніх впливів. Якість такої технології не поступається цифровий, а в деяких аспектах може навіть перевершувати її.

Існує ще один метод отримання хангер - трафаретний, але він не отримав такої ж популярності, як два описаних вище, через складність і тривалість процесу виробництва. При такому способі малюнок за трафаретом наноситься на картон, або пластик.

Етапи виготовлення хенгери
 

У друкарні Артіль процес друку хенгери на двері виконується в наступному порядку:

1 Замовлення надходить технологу, який вибирає найбільш економічний спосіб виробництва, відповідний матеріал, обладнання.

2 Макет передається верстальщикам, вони розміщують виріб на аркуші, з огляду на рекомендації технолога.

3 Кольоровий друк офсетним або цифровим способом.

4 постдрукарського обробка - висічка, формування, тиснення, лакування та ін. Виробу надається остаточний вигляд.

Можливий друк на замовлення з попередньою розробкою унікального дизайну. Ціна в цьому випадку буде вище, ніж при використанні готового ескізу, проте ви отримаєте ексклюзивний хенгери, повністю відповідний вашим побажанням і вимогам.

Виготовлення в друкарні Артіль
 

Звернувшись в нашу друкарню, ви можете замовити будь-які види хенгери в Одесі. Для виробництва виробів ми використовуємо спеціальний папір, стійку до зношування та механічних впливів. Також можемо запропонувати ламінований картон і навіть пластик. Хенгери із пластику можуть вивішуватися зовні будівлі.

Ексклюзивний вид поліграфічного виробу може надати спеціальна обробка. Наприклад, ми пропонуємо виконати конгревне тиснення - ця технологія зробить написи і малюнки на хенгери об'ємними, залучаючи більшу увагу потенційних клієнтів.

Тиснення і глянцевание виконується без кліше, що забезпечує зниження ціни на хенгери, і робить можливим випуск невеликих партій. Ще одна ексклюзивна технологія, що застосовується співробітниками компанії Артіль - це друк по матовою ламінації. Після такої обробки виріб виглядає більш дорого і ефектно.

Вартість і терміни виготовлення продукції
 

Вартість послуг друкарні Артіль залежить від декількох факторів:

 • Обсяг партії;
 • Спосіб роздруківки;
 • Необхідність в розробці дизайну;
 • Матеріал виготовлення;
 • Види постпечатной обробки;
 • Терміновість замовлення.

Від цих же умов будуть залежати і терміни виконання замовлення. Ви можете розраховувати на найкоротші терміни друку, якщо замовте невелику партію стандартних хенгери на дверну ручку, на звичайній, щільному папері, з готовим дизайном і без постпечатной обробки.

Переваги друкарні Артіль
 

Наша друкарня надає послуги з виготовлення поліграфічних виробів протягом більше 20 років. За цей час ми виконали величезну кількість замовлень і придбали понад 20 тисяч постійних клієнтів, які довіряють нам з першого дня співпраці.

Завдяки сучасній технічній базі та професіоналізму співробітників, ми можемо виконувати замовлення будь-якої складності та обсягу в найкоротші терміни.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.