Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.

Мобільні стенди - це вид маркетингового інструменту, який використовується в офісах, торгових точках, салонах краси та інших комерційних об'єктах для рекламних цілей. На відміну від стаціонарних, мобільні стенди створені за модульним принципом, що дозволяє збільшувати кількість модулів або замінювати їх на нові. Також ці конструкції відрізняються простотою монтажу і демонтажу, невеликими розмірами в складеному стані.

Залежно від конструкції, інформаційні стенди можуть бути наступних видів:

  • Зонтичні (поп-ап) - в основі лежить сталевий каркас, який складається за принципом парасольки. На магнітній стрічці до каркаса кріпиться зображення з рекламою або іншою інформацією.
  • Рамкові стенди (фолд-ап) - алюмінієві або пластикові рамки із зафіксованими на них фотопанелі.
  • Ролерні стенди - легкі, але при цьому досить стійкі виставкові стенди, які відрізняються компактністю і зручністю транспортування.
  • Банерні конструкції - габаритні каркаси для кріплення банерних полотен великих розмірів.

При виготовленні стендів використовують банерну тканину або пластик з нанесеною на поверхню інформацією. Друкарня Артіль пропонує друк стендів різних напрямків і тематик: реклама продукції, оголошення про знижки та акції, інформація про компанію та багато інших

Методи виготовлення
 

Спосіб друку на замовлення стенду залежить від його виду. Перший етап виготовлення - це створення унікального дизайну і узгодження його з клієнтом. Далі монтується основа у вигляді алюмінієвих, пластикових або металевих каркасів. На наступному етапі роздруковується саме полотно. Після цього полотно кріпиться на каркасі.

 

Терміни та вартість
 

Ціна виготовлення стенду в Одесі залежить від його виду і розмірів. У нашій друкарні ви можете замовити виробництво будь-яких інформаційних стендів. Чим більше кількість, тим менше вартість одного виробу. Терміни обговорюються індивідуально, при необхідності можемо виконати термінову друк полотна в день звернення.

Друкарня Артіль надає друкарські послуги в Україні на протязі більше 20 років. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності та обсягу, недорого, якісно і в стислі терміни.