Календар - це поліграфічний виріб, що містить таблицю з днями, розділеними на тижні і місяці по рядках і колонках. Це виріб незамінне в офісах, коли потрібно швидко дізнатися який день тижня буде або був за відомою датою, або навпаки - дату за днями тижня. Календар дозволяє зручно планувати майбутні зустрічі, дзвінки, важливі події.


Друкарня Артіль виконає друк календарів в Одесі з корпоративною символікою - логотип, назву компанії, реклама продукції. Такий виріб може виконувати функцію реклами, якщо подарувати його своїм клієнтам або партнерам по бізнесу.


Різновиди календарів


Залежно від конструкції, наша друкарня може виконати друк календарів трьох видів:

 • Плакати - мають великі габаритні розміри, при вдалому оформленні можуть прикрасити інтер'єр приміщення.
 • Перекидні - сторінки в них не відриваються, а перекидаються назад. Можлива кольоровий друк 6 + або 12+ сторінкових календарів даного типу.
 • Друк квартальних календарів, що містять попередній, поточний і майбутній місяць кварталу. Дуже зручний формат для офісів.

За місцем розміщення календарі теж поділяються на три категорії:

 

1 кишенькові

2 настільні

настінні

Методи виробництва календарів


При виготовленні використовується два методи: цифровий та офсетний друк календарів. Перший спосіб використовується при виробництві невеликих тиражів, другий - при досить великих тиражах.

Процес друку настільних календарів умовно можна розділити на три етапи:

Розробка дизайну - вибір зображення, шрифту, корпоративного стилю. Реклама повинна бути помітна, але не погіршувати видимість днів. Після узгодження дизайну з клієнтом, виконується верстка макета.

Безпосередньо друк. При виборі способу, потрібно враховувати економічну доцільність. Можна виконати швидкий друк недорого, але тільки якщо потрібно маленький тираж. При великих тиражах необхідна тривала підготовка до.

Постдрукова обробка - надання виробу ексклюзивного зовнішнього вигляду. Для цього використовуються такі технології, як тиснення, глянцювання, фольгіровка, конгрев, золочення, висікання та ін.

Що друкувати на календарях?


Друк календарів на замовлення передбачає нанесення не тільки таблиці з днями, тижнями та місяцями, а й додаткової графічної і текстової інформації. Так, даний виріб відмінно підійде для реклами компанії, або її продукції.

Навіть на кишенькових примірниках можна знайти місце для розміщення логотипу
або назви компанії. Фотографії продукції, її характеристики і особливості теж наносяться на листи великих форматів - в настільних і настінних календарях.

Дана поліграфічна продукція може використовуватися на бізнес зустрічах, виставках, в офісах, а також в якості подарунків.

Терміни та вартість календарів
 

Вартість виробництва календарів залежить від наступних факторів:

 • Тираж;
 • Технологія виготовлення;
 • Необхідність розробки дизайну;
 • Формат аркушів;
 • Вид календаря;
 • Постдрукова обробка - найменування і кількість.

Можливий терміновий друк в день звернення клієнта. Точні терміни і ціни виробництва уточнюйте у наших менеджерів.

Ексклюзивна обробка календарів
 

Наша друкарня виконує всі сучасні види постдрукової обробки
за доступними цінами. УФ-лакування дозволяє надати виробу блискучий вигляд,
і захищає його від механічних впливів. За допомогою биговки ми згинаємо сторінки під різними кутами, надаючи календарем об'ємні форми. Тиснення золотою
або срібною фольгою дозволяє надати типографському виробу дорожчий
і унікальний вид.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.