Банківські карти вже давно увійшли в повсякденне життя кожної людини, а для деяких вони стали основним способом взаєморозрахунків. Для зберігання карток непотрібно використовувати масивні портмоне, цілком буде досить компактного і ємного Картхолдер.

Картхолдер є виріб у вигляді книжечки, всередині якої є спеціальні відділення під пластикові карти, візитки, проїзні квитки та інші предмети плоскої форми і відповідних габаритів.

Кейхолдер - це вид поліграфічної продукції, що представляє собою паперовий або картонний конверт, призначений для зберігання електронних ключів. Ці вироби також можуть використовуватися і для зберігання банківських і дисконтних карток. Таким чином, можна сказати, що Картхолдер і кейхолдери - взаємозамінні вироби.

Як виконується друг картхолдерів і кейхолдерів
 

Друк кейхолдерів для електронних ключів в готелях зазвичай виконується на папері. Вартість таких виробів дуже низька, тому вони є одноразовими. Процес виробництва даної поліграфічної продукції досить простий - на щільному папері друкується малюнок, логотип, назва готелю тощо. Інформація. Далі виріб вирізається, гнеться і склеюється, перетворюючись на своєрідний конверт. При друку кейхолдеров під замовлення наші клієнти зазвичай просять вказати наступну інформацію на конверті: адреса і назва готелю, правила проживання, актуальні акції та пропозиції.

А ось для друку Картхолдер під замовлення ми застосовуємо більш міцні і надійні матеріали: натуральна або штучна шкіра, пластик. Це не дивно, адже виріб для зберігання банківських карток не одноразове, і має прослужити якомога довше. На шкірі може бути виконано тиснення - процедура, при якій видавлюється контур написи або зображення, що призводить до появи обсягу. Тиснення можливо і з фольгою, коли малюнок виділяється не тільки об'ємно, а й кольором.

Варіанти обробки від друкарні Артіль
 

Після виготовлення Картхолдер, виконання офсетного або цифрового друку, виробу можна надати більш естетичний вигляд і поліпшити його характеристики. Для цих цілей в нашій друкарні виконуються наступні операції:

 • Висічка - Холдеру надається ексклюзивна форма.
 • Біговка - виріб гнеться, створюючи відділення для зберігання карток.
 • Тиснення - нанесення відбитка.
 • Ламінування - покриття кейхолдера захисної полімерної плівкою.
 • Кругление кутів - відсутність гострих кутів зробить більш зручним носіння Картхолдер.

Вартість і терміни виготовлення
 

Щоб дізнатися точну вартість виготовлення поліграфічної продукції в нашій компанії, зверніться за вказаними номерами до менеджерам і повідомте наступні дані: вид виробів, необхідну кількість, терміни, необхідність в постпечатной обробці. Ми готові виконати друк Картхолдер з нуля, починаючи з розробки дизайну, закінчуючи глянцевание або лакуванням. Чим більше технологічних процесів, тим вище ціна послуги і довше виробництво.

Переваги співпраці з друкарнею Артіль
 

Все більше компаній і приватних осіб довіряють виконання поліграфічних послуг нашої друкарні. Їх вибір легко пояснюється:

 • Ми працюємо з 1998 року і заслужили надійну репутацію
 • У команді працюють тільки професіонали своєї справи, що виключає будь-який шлюб і неякісні послуги.
 • Наявність великих виробничих потужностей дозволяє виконувати навіть великі замовлення в стислі терміни.
 • Завдяки широкій різноманітності обладнання ми можемо підібрати найбільш оптимальний і економічний вид друку: офсетний, цифровий, рулонний друк.
 • Надаємо повний комплекс послуг, починаючи від створення унікального дизайну, закінчуючи постпечатной обробкою вироби.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.