Сучасна друк набула широкого поширення майже у всіх сферах життєдіяльності людини. Вистави, концерти, вистави теж не стали винятком. Тут широкоформатний друк використовується для створення декорацій. Для цих цілей підходять практично будь-які матеріали та немає обмежень по площі зображень.

Переваги

Друкарня Артіль виконає друк декорацій на замовлення в Одесі. На нашому обладнанні можна створювати справжні шедеври - декорації дуже реалістичні. Головною перевагою даної поліграфії є ​​терміновість. Театральні декорації можуть бути підготовлені за пару днів до початку вистави. Крім того, ці декорації дуже легкі і прості в установці, тому можна швидко змінювати фон для різних сцен.

Види декорацій
 

Якщо ви потребуєте якісних декораціях в Україні, звертайтеся в компанію Артіль. Ми виконуємо наступні види поліграфії:

1 Театральні декорації. Зазвичай виготовляються з сатена, блекаута, оксфорда і інших щільних, светонепроніцаемих тканин.

2 Задники - так званий фон для різних заходів (ранки, виставки, постановки).

3 Банери з тканини - рекламна продукція, яка використовується в магазинах, салонах, торгових центрах.

4 Корпоративна рулонний друк з нанесенням назви, логотипу компанії.

Вартість
 

Ціна друку під замовлення формується з декількох складових: кількість і найменування витраченого матеріалу, терміновість замовлення, витрачений час. Ми виберемо найбільш оптимальний варіант виготовлення (УФ друк, цифрова, або офсетний друк), щоб домогтися максимального зниження вартості. Терміни виробництва - від одного робочого дня.

Друкарня Артіль надає величезний спектр поліграфічних послуг. Завдяки великій і сучасної технічної бази, ми гарантуємо чудову якість продукції і її швидке виробництво.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.