У закладах, де розрахунок за послуги і товари проводиться посредствам обслуговуючого персоналу, а не на касі, обов'язково повинні використовуватися счетніци для передачі грошей.

Счетніци можуть мати вигляд папки, блокнота, книжечки, листівки, або навіть шкатулки. Головна відмінність счетніци від інших поліграфічних виробів полягає в їх функціональності - вони дозволяють зручно складати купюри, а іноді і монети всередині.

Такі вироби можуть виконувати не тільки функціональне призначення, але і рекламувати заклад, компанію, бренд.

Види счетніц

У друкарні Артіль ви можете замовити виготовлення трьох видів счетніци:

 • Картонні / паперові.
 • Шкіряні.
 • Дерев'яні.

Картонна поліграфічна продукція - найдоступніша. Низька ціна обумовлена ​​невисокою вартістю матеріалу - крейдованого паперу. Вона просто викарбовується потрібної форми, бігуется, а зсередини приклеюється купюродержатель. Малюнок наноситься методом офсетного або цифрового друку.

Така продукція недовговічна, швидко втрачає свій зовнішній вигляд. Однак через дешевизну і високої швидкості виробництва, вона залишається однією з найпопулярніших.

Для збільшення довговічності і презентабельності такого виду продукту використовують ламинацию (матову, глянсову, Софт тач), що дозволяє збільшити термін служби і престиж.

Счетніци для ресторану високого рівня виконуються з дорогих матеріалів, в основному з натуральної шкіри. Вартість таких виробів, природно, буде вище, ніж картонні варіанти.

Однак служать вони дуже довго, не втрачаючи свого початкового вигляду. Друк малюнка або напису здійснюється за допомогою тиснення. При цій технології використовується золота, срібна або будь-яка інша фольга. Крім того, можливо сліпе тиснення, при якому зображення просто видавлюється на шкірі.

Найпрестижнішими і дорогими є счетніци з дерева. Представлені вони зазвичай у вигляді шкатулок, всередину яких і поміщаються грошові кошти. Ми виробляємо шкатулки з різних порід деревини, що відрізняються розмірами, формами і способом нанесення логотипу або написи: гравірування, ультрафіолетовий друк, фарбування. Головною перевагою цієї поліграфічної продукції є практично невичерпний експлуатаційний термін.

Методи друку на счетніци
 

Способи нанесення друку на счетніци для кафе і ресторанів залежать від виду вироби, обсягу партії і переваг замовника. Так, на паперових виробах можна нанести малюнок офсетної або цифровим способом. Перший варіант кращий в разі замовлення великого тиражу.

На шкірі, як уже було сказано вище, зазвичай використовують стискання. При цьому може використовуватися, як натуральна шкіра, так і різні замінники.

 За допомогою тиснення виробу надається обсяг - це виглядає дуже дорого і ефектно. Дерев'яні моделі дозволяють реалізувати найрізноманітніші технології друку, починаючи від різьблення по дереву, закінчуючи фарбуванням.

Ексклюзивні можливості компанії Артіль
 

Крім друку на счетніци під замовлення, наша друкарня пропонує ряд додаткових послуг:

 • Цифрове вибіркове тиснення.
 • Глянцевание.
 • Друк по матовою ламінації.
 • Друк пантонами.
 • Висічка будь-яких форм.
 • Створення унікального дизайну.

Фахівці нашої компанії зможуть реалізувати будь-яку задумку клієнта, застосовуючи сучасні технології та кращі матеріали.

Вартість і терміни
 

На вартість і терміни виробництва продукції впливає розмір партії, вид счетніци, складність виготовлення і необхідність в розробці індивідуального дизайну. Так, найдешевшим буде картонне виріб із зображенням, завдані цифровим принтером, випущене малим тиражем без постпечатной обробки.

Також наша компанія пропонує строкову друк поліграфічної продукції в Одесі. Можлива доставка першої партії в день звернення клієнта.

Переваги нашої друкарні
 

Звернувшись в друкарню Артіль, ви зможете замовити повний асортимент друкарською продукції для кафе і ресторанів: меню, счетніци, візитки, винні карти і багато інших Всі вироби будуть оформлені в одному стилі, що забезпечить естетичний зовнішній вигляд і впізнаваність бренду.

Наша компанія працює з 1998 року, тому має великий досвід в області надання поліграфічних послуг. Нашим фахівцям довіряє більше 20 тисяч постійних клієнтів. Величезний асортимент і технологічні потужності обладнання дозволяють випускати будь-які види поліграфії бездоганної якості в найкоротші терміни.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.