Якість і привабливість упаковки може істотно збільшити продажі продукції. Ювелірні вироби, незважаючи на власну красу, теж не стали винятком. Упаковка здатна підкреслити всі переваги коштовностей, виставити їх в найбільш презентабельному вигляді. Коробки для ювелірних виробів також виконують і практичну функцію - зберігання і демонстрація прикрас.

Види упаковки

Друкарня Артіль пропонує виготовлення ювелірної упаковки декількох типів в Одесі:

  • коробки-шкатулки;
  • кашировані коробки «кришка-дно»;
  • коробки на магнітному клапані;
  • коробки-трансформери;
  • вироби з висічкою.

Залежно від ложементів, на які фіксуються прикраси, упаковка теж поділяється на кілька видів: поролонові і ізолонових ложементи, картонні крафтового ложементи, подушечки з різних матеріалів.

Технологія виготовлення
 

Виготовлення ювелірної упаковки в нашій компанії відбувається поетапно. Спочатку ми приймаємо замовлення і погоджуємо з клієнтом всі нюанси: обсяг партії, дизайн, вартість, терміни та ін. Залежно від наявного замовником бюджету, пропонуємо найбільш доцільні варіанти. Далі ескіз передається на друк, яка виконується офсетним або цифровим методом в залежності від тиражу. Після цього відбувається різка картонної упаковки, склейка, установка ложемента. Технологія виготовлення ювелірної упаковки на замовлення може відрізнятися для різних видів шкатулок.

Друкарня Артіль виконає ексклюзивну постдрукарського обробку: ламінування - покриття вироби захисним шаром, тиснення - нанесення об'ємного малюнка фольгою, друк білим кольором, висікання - створення вирізів на виробі різної форми і багато інших

Переваги співпраці з друкарнею Артіль
 

Працюючи на ринку поліграфії протягом 22 років, співробітники Артіль отримали цінний досвід. Наявність великої виробничої бази і професіоналізм співробітників гарантують, що звернувшись в нашу друкарню, ви отримаєте результат, відповідний, а можливо і перевершує ваші очікування. Ми завжди дотримуємось термінів, суворо дотримуємося технології виробництва, забезпечуючи належну якість, а також індивідуально працюємо з кожним клієнтом.

Терміни та вартість
 

Вартість ювелірної упаковки з логотипом залежить від багатьох факторів: тираж, складність виробництва, матеріал, кількість і види постпечатной обробки, терміновість. Друкарня Артіль пропонує одні з найвигідніших цін в Україні за виготовлення поліграфії. Терміни виробництва ювелірної упаковки на замовлення узгоджуються з кожним клієнтом окремо. Можлива термінова друк. У вартість послуги входить створення унікального дизайну, збірка вироби, друк логотипів і доставка товару клієнту.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.