Незважаючи на приголомшливий смак і всеосяжну любов до шоколаду, при існуючому рівні конкуренції виробників, недостатньо одних лише смакових якостей. Необхідно ще й грамотно подати цей продукт, а для цього служить упаковка. Коробка для шоколаду - це один з найефективніших інструментів маркетингового просування. Від зовнішнього вигляду упаковки безпосередньо залежать обсяги продажів.

Види упаковки для шоколаду

Залежно від форми і дизайну, коробки для шоколаду діляться на наступні види:

  • Шкатулка - конструкція, що дозволяє відкривати коробку без відділення кришки.
  • Кришка-дно - при відкритті кришка повністю відділяється.
  • Пачка - найпопулярніша упаковка для плиткового шоколаду.
  • З ложементом - під кожну цукерку передбачений окремий, що фіксує вкладиш.
  • Крафтового коробки, які мають нестандартну форму у вигляді трикутників, багатогранників та ін.

Виготовлення коробки для шоколаду
 

Друкарня Артіль надає послуги з виготовлення картонної упаковки для шоколадних виробів в Україні. Процес виробництва починається з розробки унікального дизайну. Зовнішній вигляд повинен відповідати смаковим якостям продукту і відображати його головні переваги. На наступному етапі підбирається матеріал - екологічно безпечний картон або щільний папір. Офсетним або цифровим способом здійснюється друк логотипів на упаковці для шоколаду, щоб підвищити впізнаваність бренду.

Щоб додатково прикрасити і захистити від зовнішніх впливів цей вид поліграфії, використовуються різні методи постпечатной обробки. Наприклад, УФ-лакування і вибіркове цифрове тиснення. Висічка - ще один популярний спосіб постпечатной обробки, що полягає в вирізання на упаковці різних елементів і фігур для того, щоб частина плитки була видна покупцеві.

Терміни та вартість
 

Терміни і вартість виготовлення упаковки в Одесі залежить від тиражу замовлення, обраної форми і типу коробки, а також необхідності в розробці дизайну. Чим більше тираж, тим менше ціна виготовлення одного примірника. Необхідність додаткової обробки (тиснення, глянцевание, друк пантонами та ін.) Збільшує вартість.

Звертаючись до друкарні Артіль, ви можете розраховувати на високий рівень сервісу, дотримання термінів, індивідуальний підхід і відмінну якість поліграфії. Ми виконаємо друк логотипів і різних зображень на коробках для шоколаду і будь-який інший подарункової і фірмовій упаковці.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.