Постери, плакати і афіші - це поліграфічна продукція, призначена для інформування цільової аудиторії про майбутні події, акції, розпродажі. Виконуються вони з використанням барвистого
і яскравого дизайну, щоб максимально привертати увагу. Друкарня Артіль пропонує друк плакатів та інших виробів різних форматів і на різних матеріалах.

Плакат - це рекламна поліграфія, яка розміщується в місцях підвищеного скупчення людей. Плакати містять, як графічну, так і текстову інформацію. Крім реклами, дані вироби виконують
і декоративну функцію, прикрашаючи місця продажів або проведення акцій.

Афіша - друковане виріб, який анонсує майбутню подію (концерт, виставку, уявлення).
Зазвичай містить фотографію колективу, трупи, що виступає особи, а також дату проведення заходу, назва, вартість, телефони для довідок та ін.

Постери використовують для рекламних цілей, щоб підштовхнути потенційного клієнта
до виконання певних дій. Тому дана рекламна продукція вимагає грамотної і якісної розробки дизайну. Співробітники друкарні Артіль займаються виготовленням постерів довгий час,
і тому можуть реалізувати будь-які дизайнерські задуми наших клієнтів.

Область застосування
 

В одній з найбільших друкарень Одеси, Артіль, ви можете дешево замовити виготовлення поліграфічної продукції наступних видів і призначень:

1 Плакати і афіші театральні. Щоб забезпечити аншлаг у театрі, необхідно зацікавити глядачів виставою. Для цих цілей ми пропонуємо скористатися послугою недорого виготовлення плакатів та афіш.

2 Рекламна поліграфія - ілюстрації або текстові повідомлення, покликані збільшити попит на рекламований продукт або послугу.

3 Кіноафіші. До бюджету виробництва будь кінострічки входять рекламні витрати, які і спрямовані на виробництво кіноафіш. Так само, як і театральні, кіно афіші покликані привернути увагу до майбутньої події - показу фільму.

4 Спортивні плакати. Дана продукція використовується для анонсування футбольних, хокейних, баскетбольних і інших матчів.

5 Навчальні плакати. Використовуються в школах, ВУЗах, середніх технічних закладах для наочної демонстрації предмета, що вивчається.

6 Агітаційна продукція. Використовується на передвиборних компаніях, мітингах та демонстраціях.

Методи і етапи виробництва
 

Друк афіш та постерів може виконуватися декількома методами, в залежності
від формату та тиражу поліграфічної продукції. При невисоких тиражах використовують цифровий метод. Офсетний технологія застосовується в тих випадках, коли необхідно виготовити більше 500 однакових примірників. Цей метод вимагає попередньої настройки, однак при великих замовленнях буде дешевше, ніж цифровий.

Виготовлення афіш великих габаритів - складне завдання, що вимагає використання спеціального обладнання. Друкарня Артіль виконає широкоформатний друк плакатів найбільших розмірів. Також ми пропонуємо послугу рулонного друку, коли зображення і текстова інформація наноситься на паперові рулони.

Методи постдрукової обробки
 

Для додання поліграфії додаткових властивостей і поліпшення його зовнішнього вигляду,
в нашій друкарні використовуються різні методи постпечатной обробки:

Ламінування - популярна послуга при друку постерів, що виставляються
на вулиці. Такі вироби не будуть погіршувати свій зовнішній вигляд під дією вологи, опадів.
Друк пантонами - зображення набуває дуже яскраві, виразні кольори.
Каширування - фіксація гнучкого матеріалу до більш щільної основі.

Вартість
 

Вартість друку постерів залежить від наступних факторів: обсяг тиражу, розміри виробів, технологія виробництва, необхідність в постпечатной обробці.
Можливий друк на замовлення за шаблоном клієнта, або з розробкою індивідуального дизайну нашими співробітниками - для цих варіантів ціна буде різна. Також вартість термінової друку виявиться трохи вище, ніж при звичайному виготовленні.

Друкарня Артіль довгий час надає поліграфічні послуги в Україні, і зарекомендувала себе, як надійна і відповідальна компанія. Велика технічна база дозволяє виконати замовлення будь-якого обсягу та складності в стислі терміни.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.