Друкарня Артіль пропонує виготовлення папок на замовлення з висококласних матеріалів,
в індивідуальному дизайні і різній коліровій гаммі. Фірмовий аксесуар є унікальним рекламоносієм і засобом для зберігання інформаційних матеріалів, договорів і важливої ​​документації.

Варіанти виконання

Виконуємо друк фірмових папок в різних варіантах виконання:

 • з клеєними кишенями, місткістю до 50 стандартних аркушів паперу;
 • цільнокроєні або цілісно вирубні з паперового листа, поставляються в розібраному вигляді, легко і швидко збираються;
 • з глянсовою і матовою ламінацією з якісного картону або вибіленого паперу.

Для обробки продукції преміум-класу пропонуємо новий вид покриття Софт Тач з унікальними тактильними властивостями і захисними характеристиками.

Види картонних папок
 

Друк картонних папок - економний варіант виробництва, представлений друкованими пластинами з вирубкою під документацію. Зображення наноситься офсетним
або цифровим способом. При виготовленні аксесуарів з дизайнерського фактурного картону використовуємо шовкографію (трафаретний друк).

1 Друк паперових папок з глянсовою і матовою ламінацією забезпечує стильний і презентабельний вигляд, захищає документи від впливу вологи і хімічних речовин. Матове плівкове покриття додає поверхні бархатистість, а також не відблискує на сонці, що створює комфорт при візуалізації матеріалу. Глянцева ламінація вельми ефектна і привертає увагу, незалежно від якості картону. Призначена для примірників, виготовлених в рекламних цілях.

2 Функціональні папки використовуються для впорядкування документів, виготовляються з різних матеріалів. Друкарня Артіль пропонує поліграфічні вироби, укомплектовані швидкозшивачами, кільцями або зав'язками.

3 Папки-портфелі затребувані у корпоративних підприємств і рекламних агентств. Об'ємні конструкції виконуються з палітурного картону, комплектуються ручкою
для перенесення, кільцевим механізмом або гвинтовим кріпленням, кнопками, засувками. Витримують вагу до 5 кг, оформляються одним із способів: Уф-Лак, конгрев, тиснення, ламінація.

4 Друк на папках з тисненням замовляють для презентації компанії в цілях створення успішного іміджу. Методика використовується для нанесення логотипу різними способами (блинтове, фольгою, конгревне), що дозволяють максимально точно відтворити необхідне зображення по всій поверхні папки. Тиснення економічно навіть при малих тиражах.

Що можна розмістити на фірмовій папці
 

Друк папок з логотипом необхідний для формування стилю організації, створення іміджу та передачі рекламного матеріалу. Цей вид продукції повинен поєднувати інформативність, функціональність і дизайн, що запам'ятовується. Папки можуть бути суцільнокроєними, з замковим скріпленням, різними кишенями, комплектуються роздільниками, важільними і кільцевими механізмами.

Перш за все на поверхні офісного аксесуару розміщуються логотип і назва компанії, рекламна інформація. Для залучення уваги продукція друкується на дизайнерському картоні і комплектується яскравою фурнітурою, кишеньками, тасьмою або фіксують гумками. За бажанням замовника папки можуть заламініровати, а УФ-лакування
і тиснення фольгою дозволяє привернути увагу.

Матеріали для друку
 

Найпоширенішим матеріалом для друку папок є картон. Придатний
до будь-якій обробці, дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські задумки. Відрізняється міцністю, довговічністю, демократичною вартістю, тривалим терміном служби.

Крейдований папір високої щільності не підходить для товстих корінців,
що обумовлено низькими характеристиками міцності. використовується
для виготовлення тонких папок, які підходять для зберігання договорів
і внутрішнього документообігу. Для здешевлення рекомендуємо великий тираж
і стриманий стиль в оформленні.

Методи друку на папках
 

Офсетний друк необхідний при виробництві середніх і великих тиражів продукції. Папки друкуються цілком на обладнанні, що підтримує необхідний формат паперового носія. Потім вироби піддаються биговці (розмітці) за допомогою вирубного штампа. На виході виходить плоска форма, яка займає маленький обсяг при транспортуванні і зберіганні.

Цифровий друк на лазерному або світлодіодному принтері затребувана при необхідності тиражів від 10 до 500 шт. Розмір друку на цифровому обладнанні обмежений форматом SRA3 (310x440мм), тому обкладинка і клапан виготовляються окремо і потім склеюються. Для виготовлення продукції використовується також дизайнерський картон, крейдований і структурна папір високої щільності.

Друкарня Артіль пропонує ексклюзивні варіанти виготовлення:

 • тиснення золотою, срібною, кольоровий і безбарвної фольгою; 
 • фігурну вирубку і поліграфію;
 • друк на нестандартних матеріалах;
 • забарвлення зрізів;
 • конгревне і тривимірне рельєфне тиснення.

Переваги співпраці з друкарнею Артіль
 

Друкарня «Артіль» друкує папки на замовлення будь-якої складності - від стандартних до ексклюзивних варіантів. До послуг наших клієнтів весь спектр поліграфічних робіт дешево, за доступними цінами:

Матеріали виключно високої якості
Інноваційні технології друку
Широкий спектр післядрукарської обробки
Колірний обхват 96%

Фахівці поліграфії Артіль при замовленні враховують побажання і вимоги клієнта, а унікальне обладнання і відпрацьовані технології виробництва є запорукою високої якості
і безпеки. Доставляємо продукцію по всій Україні і в будь-яку точку світу, постійним клієнтам надаємо знижки, а для Одеси послуга безкоштовна!

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.