Банер зазвичай асоціюється з великими вуличними плакатами, на яких зображені рекламні матеріали. Однак цей вид поліграфії може розташовуватися і всередині приміщень: в магазинах, торгових центрах, виставкових залах, музеях, салонах краси та ін. Функція теж не обмежується однією лише рекламою. Банери можуть інформувати про будь-які майбутні події, або бути частиною декору.

Друкарня Артіль займається виготовленням банерів з наступних матеріалів:

 • Тканина з Поліеферниє волокна.
 • Світлопропускаюча тканину.
 • Сітка з осередками.
 • Полотно з вініловим шаром.

Види банерів
 

Виконаємо друк на замовлення в Україні наступних видів банерів:

 • Литі - виробляються з прогумованого полотна, тому відрізняються підвищеною міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Мають еластичністю і гнучкістю. Зображення видно дуже чітко.
 • Ламіновані - найвигідніші за вартістю банери. За терміном придатності поступається попередньому виду, проте володіє міцністю і жорсткістю. Якість зображення на високому рівні.
 • Сітка - банер з комірчастою структурою, зазвичай великих розмірів. Часто розміщується на об'єктах, що будуються, можуть займати площу всього фасаду. Через сітку легко проходить вітер, тому уникає ефект парусності.
 • Двосторонні - часто використовуються у вигляді розтяжок, щоб зображення було видно з обох сторін.

Методи друку
 

Для виробництва банерів використовуються наступні технології: широкоформатний друк, УФ друк, рулонний друк. Вибір технології залежить від матеріалу банера, його площі, місця розташування (зовнішня, внутрішня реклама), необхідної чіткості зображення.

Залиште заявку на нашому сайті, щоб замовити виготовлення банера. Якщо у вас є макет, надайте його нашим співробітникам. У разі його відсутності, ми готові розробити індивідуальний дизайн банера. Наступний етап виробництва - безпосередньо сама друк. Також наші співробітники надають послуги з розміщення банера.

Вартість виготовлення банера залежить від його виду і площі, технології виробництва і складності друку. Ціна ламінованого банера найдоступніша. Уточнюйте терміни виготовлення у наших менеджерів.

Співпрацюючи з компанією Артіль, ви завжди зможете розраховувати на своєчасне виконання замовлень належної якості, індивідуальний підхід і можливість реалізації найскладніших проектів.

Переваги зовнішніх банерів
 

Зовнішні банери є відмінним рекламним інструментом. За допомогою цього приладу можна прорекламувати продукцію або послугу серед величезної кількості людей. Зазвичай такі банери вивішуються в найпомітніших місцях, в районах підвищеного скупчення людей. Тому і ефект від реклами максимально високий.

Банери мають ще однією важливою перевагою - вони легко встановлюються і також просто демонтуються. Чи не потрібна спеціальна підготовка, спорудження міцного каркаса. Тому така реклама обходиться замовникам порівняно дешево, але при цьому забезпечує високу результативність.

Наша компанія виконає друк на банерах в Одесі для інформативних цілей. Наприклад, це може бути оголошення про майбутній концерт, спортивному матчі, будь-якому іншому масовому подію.

Процес роботи

 • 01. Ви залишаєте заявку
 • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
 • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
 • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.