Ростові фігури - це картонна, пластикова або композитна конструкція, представлена ​​у вигляді якогось персонажа, людини, тварини. Виставляються такі фігури біля комерційних точок для залучення клієнтів, тобто вони використовуються з метою реклами. Через те, що конструкції виконуються в повні зростання зображуваного персонажа, вони і отримали назву ростові.

Використовувані матеріали

Друкарня Артіль виконає друк ростових фігур з різних матеріалів, в залежності від побажань замовника. Найчастіше в якості основи використовується композит і пластик, товщина якого становить 4 мм.

Такі матеріали відрізняються міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів при невеликій вазі. На основу наноситься пряма Уф-друк, яка відрізняється від поклейки плівки значно більшим терміном експлуатації. Можливо виготовлення ростових фігур, як для приміщень, так і для вулиці. Підбір і поєднання різних способів друку і виготовлення, дозволить вибрати найбільш вигідний за ціною і якістю продукт.

Методи виготовлення ростових фігур
 

Якщо фігура буде використовуватися протягом короткого терміну (на час дії акції), її можна виготовити з картону з прямим друком або з поклейкой плівки. Ми використовуємо спеціальні види картону: пенокартон, гофрокартон, Re-Board (Ultra Board). Якщо необхідно тривале використання і використання в умовах вулиці - використовуються матеріали, які не бояться зовнішніх впливів.

Зображення може наноситися безпосередньо на саму поверхню матеріалу або ж на плівку, з подальшою прикатуванням до основи. Після друку відбувається різка по контуру фігури. Далі з'єднується сама фігура з підставою або підставкою, завдяки яким конструкція зберігає вертикальне положення.

Процес виготовлення ростових фігур відбувається поетапно:

1 Узгодження з замовником ескізу

2 Вибір матеріалу

3 Друк на плівці або пряма друк на матеріалі

4 Контурна порізка

5 Установка конструкції на постамент

Вартість і терміни виготовлення
 

Ціна на виготовлення поліграфії в Одесі залежить від того, яким способом буде виконуватися друк і на якому матеріалі. Недорого обійдеться виробництво фігур з картону. Вартість реклами на більш міцних матеріалах буде вище, однак при використанні продукції тривалий період часу досягається економія. Терміни виробництва залежать від тиражу і складності замовлення, і починаються від одного робочого дня.

Переваги друкарні Артіль
 

Звертаючись до компанії Артіль, ви можете розраховувати на високу якість виготовленої продукції, дотримання термінів і доступні ціни. Працюючи на протязі більше 20 років в сфері поліграфії, ми здатні реалізувати найскладніші проекти. Виробничих потужностей достатньо, щоб в короткі терміни випустити навіть дуже велику партію ростових фігур.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.