Грамота - це аркуш формату А4, який використовується для урочистого вручення в честь
якоїсь події. Друкарня Артіль виконає друк грамот різних типів і призначення - для нагородження спортсменів, студентів, співробітників, науковців та інших груп осіб, які досягли високих результатів на своєму терені. Також ми здійснюємо друк на замовлення іменних грамот
із зазначенням інформації про одержувача і його досягненні.


Сертифікатом називається офіційний документ, який підтверджує певні вміння, навички, досягнення людини в конкретній галузі. Він вручається після успішного закінчення навчальних курсів або тренінгів. У сертифікатах і грамотах зазвичай вказується ПІБ, посада одержувача,
а також його заслуга/досягнення.

Існує кілька видів сертифікатів та грамот, в залежності від їх призначення: подарункові, вдячні, почесні.

Як відбувається друк

 

Даний вид поліграфії друкується на крейдованому папері формату А4. Для цієї мети використовується цифровий або офсетний метод, в залежності від необхідної кількості примірників. З огляду на, що грамота в більшості випадків має індивідуальне наповнення, то частіше застосовують саме цифровий спосіб друку.

На першому етапі виготовлення грамоти розробляється її дизайн. Є також стандартні варіанти дизайну, або ми можемо використовувати шаблон клієнтів. Далі на цифровому принтері виконується роздруківка на папері А4. При необхідності виконується постпечатная обробка, що включає наступні послуги:

1 Цифрове тиснення - нанесення фольги на грамоту, надаючи їй ексклюзивний вид.
Друк пантонами дозволяє максимально точно передати колірну палітру.
3 Глянцювання забезпечує блиск і захищає сертифікат від зовнішніх впливів.
4 Друк білим кольором.
5 Ламінування - покриття поліграфічного виробу шаром прозорої плівки.
6 Круглення кутів.

Вартість і терміни виготовлення

 

Вартість термінової друку грамот в нашій друкарні в Одесі залежить від декількох факторів. Якщо у вас вже є готовий шаблон, то ціна буде нижче, ніж при необхідності розробки унікального дизайну. Також недорого обійдеться виготовлення кожного екземпляра при великих тиражах. У будь-якому випадку, при зверненні в друкарню Артіль, замовлена поліграфія буде роздрукована швидко, дешево і якісно.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.