Брендування авто – це процес нанесення ідентифікаційних знаків, логотипів, написів та іншої рекламної інформації на поверхню автомобіля з метою підвищення уваги до бренду та просування продукту або послуги. Брендовані автомобілі можуть бути використані як частина рекламної кампанії, на виставках, демонстраціях товарів, фестивалях та інших подіях.

Важливим елементом брендування авто є візуальний ефект, що досягається використанням яскравих кольорів, нестандартних форм та оригінальних дизайнів.

Друкарня Артіль пропонує виготовлення рекламних вивісок наступних видів:

  • Не світлові, виконані з металу, пластику, пінопласту, композитних матеріалів. Зображення та написи друкуються безпосередньо на плоских матеріалах.
  • Світлові (з внутрішньої і зовнішньої підсвічуванням) обладнані джерелом світла, краще привертають увагу клієнтів, можуть використовуватися і в нічний час.
  • Лайтбокси - світяться короба, всередині яких знаходяться лампи або світлодіоди, а зовні наноситься реклама.
  • Об'ємні букви - реклама у вигляді світлових або несвітлові букв, які збираються в назви магазинів і компаній.
  • Панель кронштейн - рекламний матеріал, вивішується на кронштейні, прикріпленому до фасаду будівлі.
  • Неонові вивіски, виготовлені зі спеціальних неонових трубок, які яскраво світяться і привертають увагу клієнтів.

Технологія виготовлення

 

Кожен вид внутрішньої і зовнішньої реклами має власну технологію виготовлення. У нашій друкарні ви можете замовити виготовлення популярних видів вивісок. Спочатку ми розробляємо унікальний дизайн реклами, погоджуємо його з клієнтом. Вибравши найбільш вдалу технологію, виготовляємо рекламну вивіску. Далі відбувається монтаж і підключення в місці використання.

Терміни та вартість

 

Вартість вивіски залежить від багатьох факторів: вид реклами, розмір, технологія виробництва, спосіб і місце установки, і ін. Що стосується термінів, то вони обговорюються з кожним клієнтом індивідуально.

Переваги компанії Артіль

 

У друкарні Артіль ви можете замовити друк різних видів внутрішньої і зовнішньої реклами. Друк проводиться на будь-яких видах матеріалів і будь-якого формату. Великий парк виробничого обладнання дозволяє випускати навіть великі партії рекламних вивісок в короткі терміни. Працюючи на ринку поліграфічних послуг з 1998 року, ми придбали колосальний досвід, що допомагає нам виконувати найскладніші завдання на високому рівні.

Процес роботи

  • 01. Ви залишаєте заявку
  • 02. Ми пропонуємо вигідне рішення
  • 03. Прораховуємо оптимальну вартість
  • 04. Оформляємо замовлення та проводимо оплату

Залишились питання?

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами. Поля з * обов’язкові.